Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket fogyaszthatok?...

Milyen ételeket fogyaszthatok? Milyen gyakorlatokat végezzek?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni, és abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen gyakorlatokat végezzek itthon, illetve milyen ételeket fogyasszak.


Egy gyógynövényes, fogyókúrás herbária teát fogyasztok körülbelül 2-3 napja.

Mit tanácsoltok, érdemes inni vagy nem ?


17 éves lány vagyok.



2016. aug. 25. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogyókúrás teák ált. has- és vízhajtóak, vagyis nem következik be valódi fogyás miattuk.
2016. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dana1989 válasza:

Szia. En egy eve voltam 110 kilo akkor voltam 22 eves. Most 60 kilo vagyok, es 23 eves .

Leirom neked en hogy ettem ittam sportoltam! :)

Minden reggel megittam egy pohar hideg vizet. Nagyon sok tojast ettem, mellehusat, zablisztbol keszult eteleket, cukor helyett edesitot hasznaltam. Kenyerbol a barna kenyer, de ot sem nagyon.

Csokit egyaltalan nem! Nagyon nehez volt ezt fejben kellett eldontenem!

Minden este megcsinaltam 50/50 felulest es fekvotamaszt.

Majd este 2000m lefutottam! Szepen lassan folyamatosan :)

Es ezt mindenfele Norbis, teas cucc nelkul!! Az a fontos hogy etkezel es sokat sportolj :))) Kitartas!!

2016. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

úristen, ez brutál fogyás. szerintem nem kell ennyire túlzásba esni, főleg, ha túl gyorsan fogysz le, akkor a megmaradt bőrt kb. csak műtéti úton lehet majd eltávolítani. bár inkább most fogyj le, mert 17 évesen még sokkal rugalmasabb a szervezet. én heti 2x végzek súlyzós (kettlebell), és 2x hiit kardió edzést. ha minden nap edzel, akkor könnyen túlhajthatod magad. valamint heti 1x csaló napot is tartok tim ferris slow carb diet tanácsai alapján (evés előtt, és 1. órával utána pár perc edzés... diétás tea ivása a nap folyamán, bőséges fehérjedús reggelivel kezdés). így adtam le 2 hónap alatt 6 kg-ot, de mellette sokat izmosodtam.


egy rakat blog, könyv, írás foglalkozik az egészséges étrendel, nézz utána a neten, mert erre nem lehet rövid választ adni.


builder.hu, leansanity.org stb stb...

2016. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 25. 17:33
 5/6 Dana1989 válasza:

Hala istennek, olyan a borom hogy nem latszik semmi!

A fenekem alatt egy picit ! Szoval en szerencses voltam!

2016. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
diétás kólát
2016. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!