Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vissza fogok hízni?

Vissza fogok hízni?

Figyelt kérdés

157cm vagyok, 16 éves, 50 kg-s lány. Most nyáron elkezdtem sportolni, naponta min 1,5 órát futok ( ha napközben elmegyek valahova, ahol tudom, hogy többet adok le, akkor 1 órát ) és vigyázok hogy ne egyek túl sokat, viszont ez nem mindig sikerül, van hogy becsúszik kicsit több. Ha majd nem fogok tudni eljárni csak kevés időre,és nem minden nap, vissza fogom hízni a leadott kilókat? Mit tegyek, hogy ne?

Nagyon semmit nem akarok megvonni magamtól. Ami tudom, hogy hízlal, próbálok nem sokat enni belőle.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. aug. 26. 00:53
 1/3 anonim válasza:
Szia sajnos én is ettől félek 160 cm 50 kg vagyok nyáron sokat tornáztam futottam ottkint de most azon gondolkozom én is hogy hogy tartom meg a súlyom szerintem majd ottbent kardiozok + nyújtok +tesi órák szóval nekem ennyi lesz a programom, elég lesz majd tanulni...😭 szerintem csináld te is ezeket!😃 Remélem segíthettem!😃 14/L
2016. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amennyivel kevesebb kalóriát égetsz el testmozgással, annyival kevesebbet ehetsz. Tehát ha nem eszel sokat, nem fogsz visszahízni.
2016. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

06:51

Nekem is lesznek tesi óráim de 1 héten egy óra, ami nem olyan sok :) A suliba minden reggel ingázom és még délután plusz óráim is lesznek szóval remélem ennek keretében nem fog annyi visszajönni :)

Köszönöm a válaszodat! :)


09:27

Egy futás alkalmával naponta kb 1000 kcal-t égetek el. Ez azt jelenti hogy maximum 600 kalóriát eszek meg ha beleszámítom azt is, hogy mennyit égetek el. Ez akkor azt jelenti, hogy 600 kcal-nál nem ehetek többet? Mert én úgy tudtam, hogy 1000-1200 kcal alatt koplalásnak számít

2016. aug. 26. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!