Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit foglal magában napi 700...

Mit foglal magában napi 700 kcal? Ez mennyi kb?

Figyelt kérdés

Ennyit kéne ennem ha év végére el akarom érni a célsúlyomat. De ez mit foglal magában? Az jó ha minden nap 2 rozskenyeret (vaj nélkül) sonkával vagy szalámival megeszek, mellé almát? Vagyis napi 2-3 alma?

Vagy leírna nekem valaki egy 700 kalóriás napi étrendet? De lehetőleg minél egyszerűbb legyen mert nincs lehetőségem vásárolgatni, ugyanis nem keresek 16 vagyok. (ja igen és tudom tudom h kevés több kell de ennyit szeretnék) A torna meglesz azt nem kell írni. Köszönök minden hasznos választ.


2016. aug. 26. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl. 7 tojás zöldséggel, de ez hiányos és roppant koplalós. Egyél minimum duplaennyit,ha bírsz (én lerobbanok ennyitől, nekem több kell), változatosan.

700 kcalban kenyér?! Beviszed a kötelező fehérjét, zsírt, zöldséget és kb. ennyi a 700 kcal, még a szükséges tápanyagokat is művészet kihozni... Ha már koplalsz, ne cukrokkal. Ne. Tudom, hogy divatos felesleges s a legtöbbünket rosszul laktató cukrot enni az esszenciális tápanyagok helyett, de ne.

2016. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másfél liter kóla, amennyit én naponta iszok, az kb 700 kcal. (Persze ez rossz, csak én függő vagyok...) Mellé még enni is szoktam természetesen, kb 2000 kcal jön ki a végére és fogyok is mellette... 700 kcal akkor sem elég ha egész nap fekszel. Ha mozogsz akkor meg jóval több szükséges. Éhezéssel meg nem lehet lefogyni, gondolom erről már tudsz ha kicsit is utánaolvastál dolgoknak. Azzal csak beteg leszel és ronda lesz a bőröd, hullik a hajad, ráncosodsz, stb. Ezt lehet elérni vele, meg gyengeséget, depressziót is akár.
2016. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Leginkább felejtsd el az év végi határidőt!


Adj időt a testednek. Gondolom nem fél év alatt híztál meg, fogyni pedig jóval keményebb meló fejben és fizikailag is.


Ha ennyire drasztikusan akarsz fogyni, akkor minimum menj el egy JÓ dietetikushoz, aki fel tudja mérni, mi a realitás és milyen étrendet kéne követned.


Ha csak saját fejből akarsz fogyni és diétázni, akkor sokat kéne olvasnod, elsősorban a szálkásító étrend kulcsszavakra koncentrálva, és belőni intenzív mozgással egy 1500 kalóriánál nem kevesebbet. Lehet, hogy nem december 31-re fogod az áhított értéket látni a mérlegen, de az eredmény sokkal szebb és nem utolsósorban tartósabb lesz, mint ha most lekoplalsz magadról mindent.

2016. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggeli:70g kenyér, 12g margarin, 16g sonka, paprika

Ebéd:90g rizs, 60g rántott hús sütőben sütve, ketchup, uborka

Vacsora:60g kenyér, 20g sonka, 15g ömlesztett sajt.

Ez kb 700 kalória, lehet hogy egy kicsit több.

2022. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Kalória Bázis egy ingyenes alkalmazás. Rengeteget segít. Kell egy konyhai mérleg.

Nekem most 1 főtt tojás egy alma tenyérnyi rántott csirkemell és 250g-300g( főtt zöldbab, burgonya, rizs, lencse ) a menüm.

2-3 liter víz. Séta. Jobban nem szabad erőltetni a szervezetet. És csak 2 hétig tarthat. És csak akkor ha egészséges vagy. Utána emelni kell a kalória bevitelt. 900 kcl 2 hétig utána 1100 kcl 2 hétig. Nincs kenyér, tészta, üdítő, cukor, felvágott, stb. Ezt legalább 4-6 hónapig tartani kell. Így nem hízol vissza. És egészséges életmódra váltasz. Nagyon nehéz az elején. Hatalmas őnuralom kell. És sok mozgás. Persze csodák nincsenek. Olyan nincs, hogy az évek alatt felhalmozott zsír hetek alatt eltűnjön. Ne hidd el, hogy a gyors fogyás jó. Nagyon sok betegséget okozhat. Amik nem múlnak el. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert kívánok és kérlek alaposan olvass te is utána. Mert ez az én diétám ami nekem bevált. Lehet neked másra van szükséged.

2022. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!