Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az miért van hogy a testvéreim...

Az miért van hogy a testvéreim vékonyak én meg túlsúlyos vagyok? Pedig én kevesebbet eszek ugyan abbol az ételből és mellé mozgok is.

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 19:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
63%
Szerinztem ez genetika. Lehet ok mondjuk anyukadra utottek te pedig apukadra hasonlitasz jobban.vagy forditva
2016. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
a legtöbb energiát az idegrendszer, gondolkodás igényli. Sorry.
2016. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
54%

Velem is ugyanez a helyzet, ha valamilyen családi összejövetel van akkor a legtöbben ha telezabálják magukat akkor sem híznak, én meg ha egy icipicivel többet eszek akkor máris +1 kiló.

Ez genetikai dolog, esetleg gyógyszerekkel lehet kezelni.

Énnekem pl. a pajzsmirigy rendellenességem miatt van ez, kaptam rá gyógyszert de kb. semmit sem hat.

2016. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Az előző jól mondják. Genetika. Nállunk dettó ugyanez, csak èn vagyok a vékonyabb. Lehet,hogy pajzsmirigy alulműködésed van,(erre van gyógyszer)

Ha megkèrdezhetem hány cm,kg vagy?

2016. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

En gyakran latom azt, hogy mig a kicsit husisabb emberek ragorcsolnek, hogy mit esznek, uj dietakat probalgatnak, buntudattal kuzdenek (ami egyenes ut, a zabalas fele...) a vekonyabbak egyszeruen csak azt esznek amit a szervezetuk igenyel es boldogabbak. Lehet neha tobbet, de nem minden nap.

Egyeb okok lehetnek meg:

-a kevesebbet eves egy bizonyos hatar utan lelassitja az anyagcseret, es igy miutan visszahizol -mert koplalas utan visszahizol-, az izombol elvesztett suly zsirra alakul, ami miatt hajasabbnak tunsz mint a dieta kezdeten. Illetve a szervezeted mire ujbol megszokja hogy rendesen eszel altalaban +3-4 kilo is becsuszik...

-ha a tesoid fiuk, akkor az azert van mert egy 16 eves fiu es lany etvagya egeszen mas -es az anyagcsereje is-.

2016. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
165cm,kb 100kg-t meghaladom.Tesoim csak lányok vannak és ők 50-60kg közt.Évről évre csak hízok pedig semmi olyat nem eszek amitöl ennyire híznom kéne.
2016. aug. 4. 23:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor lelki gondok miatt.
2016. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, leírod egy átlagos napi étrendedet? Úgy jobban tudunk erre válaszolni. :) Nincs olyan genetikai tényező vagy betegség, ami ennyi testsúlyt okoz, még a pajzsmirigy gondok sem.

[link]

2016. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sokat nasizol-e? Én amióta elolvastam az egyik ropin, hogy 100 gramm majdnem 500 kalóriát tartalmaz, azóta kerülöm 90 %-ban az össz ilyen olyan izesitésű chipset, ropit, 100 gr csoki is kb 500 kcal, ezeket is kiiktattam 90%-ban, a szénsavas üditőket is mert van bennük is bőven üres kalória. A 10 % az a csalás amit megengedek magamnak, egy fagyi, egy kis cola, egy kis csoki ha megkivánom nagy ritkán :).Helyette gyümizek, zöldséget eszek, amit addig nem tettem. Annyi a különben a különbség, hogy kitisztult a bőröm, és normál súlyú vagyok. Valamennyit mozgok is, pl munkába biciklivel járok, aztán munkában is talpon vagyok, sokat sétálok szabadidőben, és néha tornázom is mert tetszik ha egy nő teste feszes. Hát miért ne lehetne nekem is az? Útáltam magam de most szeretem, és ez a legjobb benne. 18 évesen nem néztem ki igy mint most majd egy évtizeddel később.
2016. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Cérnavékony barátnőm duci, örökké fogyókúrázó húga most ment orvoshoz ugyanezzel, valami pajzsmirigy gond, gyógyszert kapott rá. Vizsgáltasd ki magad te is, mert ha mindenben igazat írtál akkor tuti beteg vagy.
2016. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!