Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a 800kcal-os...

Tapasztalatok a 800kcal-os fogyókúrával?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Sz@r.
2016. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lelassul tőle az anyagcseréd (4-5 nap alatt is), és ezért a szervezeted egyre kevesebb energiát fog igényelne=hízékonyabb leszel, a fogyás egyre nehezebb lesz. De próbáld ki, ha nagyon akarod...
2016. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon árt az egészségnek főleg,hogy gondolom dolgozol is és semmi energiád nem lesz ha csak ennyit eszel és persze több izom megy le mint zsír szóval rosszabb lesz a helyzet mint most.
2016. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Nem hinném, hogy több izom megy le, mint zsír, de egyébiránt egyetértek az előttem szólókkal. Hacsak nem törpe az ember, ez koplalás és pár napon belül belassul az anyagcsere, ami nem egy jó dolog. Nem pazarló a test, a gyorsabb anyagcserének oka van, lassítva kevésbé optimálisan működik.


Gondolom, egy normális ember nem is bírja az ilyesmit. Nekem már az 1300 is koplalás, legalábbis a szervezetem hisztizik, ami voltaképpen nem buta dolog, pedig nem koplaltatnám soha, de azért biztosra megy :D

800 kcalt nehéz sokáig bírni, márpedig extrém gyorsan nem fogy le az ember, max. ha eleve nem volt valamirevaló feleslege.

Nincs értelme.

2016. szept. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!