Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy ember vegkep nem eszik...

Ha egy ember vegkep nem eszik semmit, csak gyumolcsot es iszik vizet, akkor mennyit fogy le 2-3 het alatt? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 19:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Azért ilyen drasztikusan ne csinálja senki, mert hiánybetegség lép fel, és annak igen komoly lesz a következménye.
2010. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abból az lesz hogy egy hét után remegő kézzel rohansz a hűtőhöz és felzabálsz mint amit találsz. Egyél sokszor keveset, mellőzd a cukrot meg a zsírt, ha teheted a lisztes cuccokat is, menj kocogni és fogsz fogyni.
2010. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Nyehehehehe. Rengeteget fog fogyni, de AZ EGÉSZ izomveszteség lesz. Amint elkezd enni, vissza fog jönni az illetőre háromszor annyi súly amennyit leadott, viszont szinte mozogni se tud majd az izomleépüléstől. Ezen kívül később sokkal nehezebb lesz normálisan lefogynia, mert semmi izma nem lesz ami extra kalóriákat éget. Jól hangzik?
2010. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én másfél hét alatt 8kg-t fogytam igy. Bár futottam mellette napi 1x fél órát, többet nem birtam volna. Azóta eszek rendesen és összesen 2kiló jött vissza. Ennek már majdnem 3 éve. Bár azóta napi 1 órákat futok, de eszek mindent, persze ésszel.
2010. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!