Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 108 kg-ból szeretnék nyárig...

108 kg-ból szeretnék nyárig 18 kilót leadni.2 hete kezdtem, szerintetek jó étrendet írtam össze magamnak? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval elsősorban 2 hete nem eszek semmilyen kenyérfélét, helyette puffasztott rizset szoktam szendvicsként (vaj+sonka) suliba vinni. Cukor helyett édesítőzők, édességet egyáltalán nem eszek (azelőtt minden nap megettem 1 zacskó gumicukrot...). Általában a suliban 7-8 órám van, arra szoktam 2 ilyen puffasztott rizses szendvicset vinni és mellé narancsot vagy almát, ha nincs akkor kefírt. Mikor hazaérek 3-4 körül akkor eszek egy kisebb tányér főtt ételt, vacsorára pedig csak gyümölcsöt vagy nagy ritkán főtt tojást. Ez sok? Változtassak valamin? Ja és mellé felülésezek itthon, péntekenként uszodába járok és hamarosan lesz szobabiciklim is.
2016. febr. 5. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

az iskolába vigyél még vmi kaját, mert éhezel konkrétan

vacsorára a legrosszabb amit tudsz enni az a gyümölcs

amikor felkelsz igyál meg egy pohár citromos vizet

aztán egyél zabkását

tízóraira vihetsz vmi gyümölcsöt vagy natúr joghurtot pufi rizzsel/abonettel/teljes kiőrlésű vmivel

Ebédre saláta csirkehússal meg vmi szénhidrát

uzsonna vmi zöldség vagy ugyanaz mint tízóraira

vacsorára meg vmi fehérjét , a tojás az jó, a rántotta is ha mondjuk 3-at eszel meg, akkor csak az egyiknek tedd bele a sárgáját

emellett igyál napi 2-3 liter vizet

és járj el futni vagy csinálj vmi kardió edzést

2016. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szabi.L ***** válasza:

ezt nézd át: [link]


Mivel viszonylag nagy a súlyod, ezért a szénhidrátot nem kell megvonni nagyon.(nehogy izomból fogyj) De estére nem kellene riszt/ gyümölcsöt enni és hasonló szénhidrátban gazdag ételeket.

2016. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert izomból akkor fogy az ember ha szénhidrátmegvonás van?

Ekkora hülyeséget...

Pont, hogy a szénhidrátos kajákat kéne kiiktatni, helyette fehérje mehet ezerrel.

Persze határokon belül ez is.

Üdv

2016. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!