Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az, hogy kb 3...

Hogyan lehet az, hogy kb 3 hét alatt 4 kilóval többet mutat a mérleg, úgy, hogy közben mozgok, és diétázom?

Figyelt kérdés
A mozgás azt jelenti, hogy minden este elvégzek egy ilyen kickboxos fitness edzést, 45 perc, és nagyon durván megizzaszt, az egész pólóm vizes, valamint ezután fél órát hullahoppozom. A diéta meg azt jelenti, hogy nem eszek krumplit, rizst, kenyeret meg cukros dolgokat. Viszont rengeteg gyümölcsöt ettem, volt hogy 1 kiló narancsot egy nap, vagy még többet, naponta 1-2 barnazsömlét, de ezt csak az utóbbi napokban, és kukoricapelyhet reggelire. Ebédre meg általában csirkemellet salátával, vagy főzeléket. Attól a nagyon sok narancstól lehet ennyit hízni? Vagy elromlott a mérleg? Az ugye nem lehet, hogy ennyi izom kialakult?XD. Most még jobban visszavettem a kajából, egyáltalán nem eszek barnazsömlét, meg gyümölcsöt is max 2 darabot(alma, narancs, esetleg kivi)Nem értem a helyzetet, de kicsit megijedtem.
2011. febr. 24. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet izom, de a gyümölcsökben baromi sok szénhidrát van, amitől ugyebár hízol..
2011. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát biztos sok van, de azt gondoltam, hogy pl a narancsban annyira nem. hát egyben kb 60 kcal van. az nem tűnik olyan soknak. meg a narancs nagy része víz. ha azt kivonjuk, akkor összesen nem ettem 4 kilót.
2011. febr. 24. 16:55
 3/12 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek, az izzadással csak vizet vesztesz, a gyümölcs tele van CH-val, és a hullahopp semmit nem ér, mivel célzott zsírégetés nincs. De te fehérjét sem vittél be, így izmosodni biztosan nem izmosodtál. (a 10 deka csirke az kb 0). A kukoricapehely, a főzelék mind-mind CH bomba.

Tehát gratulálok, sikerült az összes létező tévhitet felhasználnod a diétád során (Y)...

2011. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi...
2011. febr. 26. 08:08
 5/12 A kérdező kommentje:
leppurd, szerinted akkor mit kéne ennem? nem akarok különben izmosodni. vagyhát nem olyan durván. amúgy azt, hogy mennyit izzadtam csak azért mondtam, hogy el lehessen képzelni, hogy mennyit mozogtam. nem tudom, de elég nehéz elhinnem, hogy csak arra jó ez az egész mozgás, hogy kiizzadom a vizet. én eddig úgy hittem, hogy attól valamennyi zsír is ég. nem ipari mennyiség, de ha minden nap csinálom hónapokon át, akkor azért elég. és akkor ezek szerint nem ehetek gyümölcsöt? ez is kicsit izé. akkor most egyek inkább olyan dolgokat, amiben kevés a szénhidrát és sok a fehérje? a fehérjétől nem hízok? biztos hülyeségeket kérdezek, de tényleg örülnék egy viszonylag iróniamentes válasznak. de tőlem még ironizálhatsz is, ha hasznos amit mondasz. előre is köszönöm
2011. febr. 26. 08:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy nem fogsz nagyon izmosodni, mert nem magas a teszto szinted, anélkül pedig nem megy az izomtömeg építés.


Egy kérdésnél leírtam tegnap, hogy mit kellene ennie egy diétázó embernek.

2011. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nő vagyok igen. nem is baj, ha nem izmosodom. visszakeresem a válaszod...kösz
2011. febr. 26. 15:55
 8/12 A kérdező kommentje:
na jó, nem linkelnéd vagy másolnád be inkább? kérlek
2011. febr. 26. 15:56
 9/12 A kérdező kommentje:
leppurd valahol azt írtad, hogy tejet nem lehet inni. miért, hát az fehérje, nem?
2011. febr. 26. 16:48
 10/12 A kérdező kommentje:
jó, utolsó kérdésre nem kell válaszolni. csak majd azt a valamit küldd el légyszi
2011. febr. 26. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!