Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen körülmények mellett...

Ilyen körülmények mellett hogyan tudnék sikeres diétát összehozni?

Figyelt kérdés

Utolsó év van hátra az iskolából, napi 7-8 órám van, mindemellett dolgozom (korrepetálok pénzért), és ha hazaérek, vázlatokat dolgozok ki, mert emelt szinte készülök.

Hogy tudnék emellett fogyókúrázni?



2016. szept. 5. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát, kevesebbet enni így is tudsz, s a jó étrendhez sem kell sok idő. Én pl. sütök 3 tükörtojást egyszerre a serpenyőben, iszonyúan gyorsan megvan, harapok hozzá nyers zöldséget, remek étel. De a zabkása is hipphopp, egy darab puhább hús megsütése is (amikor még ettem húst, a lazac percek alatt megvolt)... Egy marék mogyoró, miegymás, miért kell ehhez sok idő? Nem értem.

Persze nem tudom, milyen étrenden élsz, de még ha zöldségételekre alapozol, azt is lehet mirelitből, ha olyanról van szó, amit lassú pucolni... Több napra is lehet főzni, előre is, lefagyasztani is... A rizs, köles nekem 1 perc munka...

2016. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez elég lenne 5-6 kiló fogyáshoz?
2016. szept. 5. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kalóriadeficitet tartasz, akkor le tudsz fogyni. Tökmindegy, hány kiló a felesleg. Felesleg nélkül is fogy az ember deficitben, de az már bizonyára sokkal nehezebb s egészségtelen is.


Nem kellenek bonyolult dolgok a fogyáshoz... Nincsenek hizlaló s nem hizlaló ételek, max. töményebbek, laktatóbbak, inzulinszintemelőbbek, amik persze befolyásolhatják a fogyást, de az nem jelenti azt, hogy ne lehetne kvázi bármivel fogyni. Max. nem érdemes, mert túl sokat nehezít, nem egészséges, enervál... De ez már emberfüggő is. Jó, ha megtaláljuk a saját módszerünket, ami hozzánk passzol.

2016. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

E fogyókúrázz mert a fogxokúra hülyeség...

Életmódot kell váltani. Pont.


Én 120kg voltam 2 éve most 78-80közt igadozom, harcosok étrendje(könyv cím) szerit táplálkozom. A te időbeosztásod mellé tökéletes lenne.

2016. szept. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"" Ne...
2016. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Melyik harcosok étrendje könyv? A 24/4?

2016. szept. 6. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
igen az
2016. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!