Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más kisgyermekes (súlytöbblete...

Más kisgyermekes (súlytöbbletes) anyukától (aki nem terhes) is megkérdik, hogy útban van-e a kistesó?

Figyelt kérdés

Én már annyira unom. Eddig is volt mindig egy pár ember, aki mézes-mázosan megkérdezte, hogy terhes vagyok-e megint (most múlt 1 éves a babám).

Viszont ma, amikor végre 4 kg mínusszal megint feltették a kérdést, már nagyon bepöccentem...

Csak engem találnak meg ezek az emberek vagy nem vagyok egyedül???


2010. ápr. 21. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Bár nem engem hanem anyumat találják beg az ilyen beszólások, azért látom, hogy nagyon sz@rul esnek neki... (15 vagyok, kistesóm még nincs 1 éves). Nem tudom, hogy csak genyák-e vagy komolyan gondolják de eléggé hü*ék...
2010. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy helyezkedik el rajtad a súlytöbblet. Mert ha mondjuk a lábaid vékonyak vagy normálisak, és minden felesleg a hasadon van, akkor érthető is lehet. Ha nem, akkor... Vagy nagyon hülyék, vagy nagyon parasztok... :/
2010. ápr. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem lehet értelmezni úgy h 2az1-ben.Mármint genyák is , mivel azért kérdik mert "számukra" akkora vagy mintha várnád a következőt, meg másik felől meg érdeklődnek csak, mert szeretnék tudni.Szerintem mind2 egyszerre működik.
2010. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnak mit mondani.
2010. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne törődj velük. Én nem vagyok kövér, de mondjuk vézna sem, és nincs gyerekem. Jeggyűrűt vettünk, próbálgattam, mondta az eladó, hogy nem baj, ha kicsit szűk, mert "ilyenkor" meg vannak dagadva az ember ujjai, és később akkor majd leesik. Átvillant az agyamon, hogy miről beszél, de szó nélkül hagytam. Majd kis idő múlva még egyszer elismételte, kicsit konkrétabban, hogy szülés után úgyis vékonyabb lesz a kezem. Erre már mondtam neki, hogy NEM vagyok terhes. Nem győzött elnézést kérni, hogy a derekamra volt tekerve a pulóver, azért gondolta.
2010. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
hát aki kövér azzal megesik az ilyesmi. nem tudom hány kiló vagy de a 4 kiló mínusz nagy súlynál nem látszik még. szóval diéta és sport és akkor nem fogják megkérdezni :)
2010. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nyugi, tőlem is kérdezték már a nagy fiam 16 éves, utána hamar lefogytam, ekkor én 21 voltam. a Kicsi ma 2 éves és bizony 95 kiló vagyok, a hasam akkora, mintha meg sem szültem volna, és semmit nem csinálok másként, mint anno. Szóval nekem is mondták már, hogy mikor érkezik a kicsi? Mondtam, általában reggel a tejeskávé után. Ennyi.

NEm kell velük foglalkozni, de ha már nem szoptatsz ideje lassan arra gondolni, hogy egy kicsit lefogyj. Én is neki kezdtem erőn felül, mert emlékszem amikor a nagy fiam oviba járt milyen büszke volt arra, hogy az ő anyukája milyen szép, hát ha erre gondolok sírni tudnék, tanácstalanul kétségbeesve próbálkozom és nem adom fel. Ugyan 20 éves nem leszek, de hamarosan 40 igen és hát még nő vagyok és az is akarok maradni. Ez erőt ad.

2010. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még szoptatok, szóval egyelőre a nagy fogyókúrák és kemény tornák kizárva. Próbálok odafigyelni, hogy mit eszem.

Nekem hatalmas öröm volt, hogy 4 kg lement egy hónap alatt (még 10 van hátra) és ezek után az a beszólás egy kicsit szarul esett (tekintve, hogy egy héten 2-3-szor találkozok ezzel a boltos nővel és kb. egy éve így nézek ki...).

Köszi a válaszokat!

2010. ápr. 22. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!