Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » összetörtem magam, így nem...

összetörtem magam, így nem tudok most edzeni 1 darabig, félek hogy így újra meghízok?

Figyelt kérdés
életmódot váltottam, normális étkezés, kenyér, tészta, rizs, cukor, édességek, sütik nélkül, sok zöldséget, gyümölcsöt, csirkemellet eszem, és heti 4-5x edzettem, viszont most nem tudok...és félek hogy megint meghízok, vagy nem alakulok tovább...pedig jön a bikiniszezon, a nyár stb...és én jól szeretnék kinézni:(:S
2010. ápr. 22. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
annyit tudsz csinálni, hogy nagyon figyelsz az étkezésre. tehát egy kicsit szigarúbban fogd magad. aztán ha meggyógyultál akkor meg mehet megint az edzés.
2010. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Piszok egyszerüen megtudod oldani ,egyél egy kicsit kevesebbet mint eddig és nem fogsz továbbra sem elhízni.
2010. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a vicc jut eszembe rólad:


A zsidó karambolozik, összetöri magát meg a kocsiját. Kétségbeesetten ugrál a kocsija körül:

- Jaj, a szép új Mercedesem!

Arra jön egy ember, odaszól neki:

- Ember, hát nézzen már magára, leszakadt a karja! A legnagyobb problémája most a kocsi?

A zsidó odanéz és felsikolt:

- A rolexem!!!

2010. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
te mekkora 1 balf@sz vagy, igenis ez érdekel most, a törött dolgok begipszelve, nincs már mit tenni, mért ne aggódnék azért amiért már rengeteg ideje dolgozok..?! fa szfej
2010. ápr. 22. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Most nem azért de nem kellene le f@szfejezni valakit azért mert elmondja a véleményét!!!

De mid tört el????Semmilyen mozgást nem tudsz végezni??Amúgy meg valahol meg is értelek mert elhiszem hogy sok munkád lehet az edzésekben.De ne keseredj el!!!Nem fogsz egyből meghízni meg nem fognak elillani az izmaid.

2010. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jobb térdem szilánkosra tört, és a jobb karomban 2 csont repedt meg (Y)
2010. ápr. 22. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Uh!!!Ez durva!!!!Hát akkor pihengess.Mást nem nagyon tudsz tényleg.:(
2010. ápr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!