Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az életmóddal meghízok?

Ezzel az életmóddal meghízok?

Figyelt kérdés

Az elején szögezzük le, utálok enni.

Szóval most az van, hogy egyik nap nem eszek semmit csak iszom a rengeteg vizet-teát (ezt am. élvezem, mert ilyenkor vagyok nyugottabb és több az energiám mindenre), másnap pedig vagy reggel vagy estefelé rengeteg mennyiséget képes vagyok felfalni, amit pár óra múlva nem győzök lemozogni. Az ilyen falások után reggelente rohanok a wc-re.


2010. máj. 13. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy az esélyed rá. Még nagyobb arra az esélyed, hogy valamilyen vitaminhiány fog nálad fellépni, mert van olyan vitamin, amire minden nap szüksége van a szervezetednek (pl. C vitamin). Többször kell keveset enni, nem 2 naponta 1x. jól bezabálni. Egyenes út a gyomorfekélyhez is.
2010. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy Csernus idézet jutott eszembe: "a nullákra szükség van, ők a viszonyítási pont, hogy milyenek nem akarunk lenni!"


Bocs...

2010. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 10.49.

Teljesen el vagy tévedve. Én nem erre kérdeztem rá.

2010. máj. 13. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
így akarsz hízni vagy mivan? hülyeséget csinálsz.
2010. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!