Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnaptól kezdve napi 700kcal,...

Holnaptól kezdve napi 700kcal, és heti 3x40 perc futással vagy ugrálókötéllel lefogyhatok május végére 5 kg-t? 164cm/55kg

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
napi 700 kcal = éhezés
2010. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár szerintem ehhez a magassághoz ez a súly nem sok, de te tudod, hogy éreznéd jól magad. Kérdésedre válaszolva: 700 kalória iszonyú kevés. Azzal csak tönkre vágod a szervezeted, plusz beáll vész-üzemmódba. Május végéig még van 4-5 heted. Heti egy kilót le tudsz adni normális, egészséges étkezéssel (de kb. 1200 kalória) és ezzel a mozgásformával. Kalória csökkentés helyett inkább növeld az edzések számát heti háromról ötre. Szerintem.
2010. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de egy kg 7000kcal, és nekem az alapanyagcsere kalkulátor 1400kcal-t mutat..és ha rendesen étkezek akkor 7000kcal-t nem tudok lemozogni ennyi mozgással sztem:S
2010. ápr. 22. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. És június végére 10-zel több lehetsz, mint most.
2010. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyit sportolsz és helyesen számolod a kalóriákat, akkor napi 1200-kcal-val is le megy rólad annyi valszeg. a 700 kcal kórosan kevés, ÚGYSEM fogos tudni betartani vagy ha igen, akkor bekattansz.
2010. ápr. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még valami: azt írod, hogy "nekem az alapanyagcsere kalkulátor 1400kcal-t mutat". Hékás: az alapanyagcsere csak kb. a túléléshez való kalóriamennyiséget mutatja, sport, meló, buli stb nélkül, vagyis kb. ennyi kell ahoz, hog yne fogyj és ne hízz, ha egész nap az ágyban fekszel.. Ha még mozogsz is meg ilyenek, akkor annyival több kcal kellene. Szóval egy ideig most állj rá 1200-ra, aztán utána növeld lassan vissza 1400-ra illetve pár százzal többre a kcal mennyiséget.
2010. ápr. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!