Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy mindenki...

Hogy lehet az, hogy mindenki azt írja, hogy mikor menstruál 1-2kg-mal többet mutat a mérleg, nekem viszont kevesebbet?

Figyelt kérdés
Már többször megfigyeltem ezt, hogy mikor megvan 1-1,5kg-val kevesebb vagyok. Pedig olvasom, hogy ilyenkor vizet tart vissza a szervezet stb.
2010. ápr. 22. 18:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem amugysem vekony a labam de mikor megjon durva, szonryen nez ki annyira vastag.es az ujjaim.
2010. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én amikor megjövés előtt vagyok, nagy a mellem és húzódik, és 1-2 kilóval többet mutat a mérleg.

Amikor megjön, görcsölök, puffadok, sz*rok egy csomót, és aztán lemegy a hasam is, és 1 kilóval könnyebb leszek, és még a melleim is visszaállnak normálisba....

26.L

2010. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16:03 vagyok, igazad van, mert megjövés előtt tárol a szervezeted vizet,és súlyt, és mikor megjön, akkor ürül ki, és ezért könnyebb leszel!
2010. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!