Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsi mozgástérnél milyen...

Petró Dalma 92 kérdése:

Kicsi mozgástérnél milyen fogyási módszert tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Kamionos lány vagyok ezért futás,biciklizés stb. kizárva.Hálás vagyok a válaszokért.
2016. szept. 14. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

St22lacika youtube...

Dehogy van kizárva a futás meg a biciklizés... max lusta vagy...

2016. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Az étkezésen múlik az egész. Itt van ez a nemzetközi kamionos, van sok videója fent, válogasd ki, melyik érdekel téged. Egyébként ő futni szokott.

https://www.youtube.com/user/st22lacika/videos

A lejátszási listáknál kategorizálva vannak a videói, ott is kiválaszthatod melyik érdekel téged.

2016. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha megtudom tenni elmegyek futni is csak mivel én Angliába vagyok és ott ha nem fizeti a cég a normális parkolót mint nálunk is egész éjszaka állhatsz a közvetlen út mentén kb mint a leállósáv.Kiszállni nem tudok.Na ott,hogy fussak?
2016. szept. 15. 04:33
 4/12 anonim ***** válasza:
miért nem tudsz kiszállni? mi gátol benne?
2016. szept. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kifogàs, kifogàs. Na, étrended legyen rendben, ès amellett heti 2 alkalommal ne mondd hogu nincs időd.


St2lacika kaja videóit nézd meg. Kamionos, nem a kifogàsokat keresi.

2016. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az gátol benne,hogy a kocsi ajtaját nem tudom kinytni mert rögtön leviszi a másik már mondtam,hogy olyan a parkoló mint a leállósáv otthon.Rendes választ nem tud senki adni úgyhogy hagyuk ezt a témát.Minden nap a 4 sávos út szélén állunk úgyhogy a futás értsétek már meg,hogy nem megoldható mert nem fogok a kocsik között szaladgálni.
2016. szept. 16. 05:47
 7/12 anonim ***** válasza:

érdekes kamiont vezetsz... az enyémnek 2 ajtaja van...

kezdő tapasztalatlan vagy és nem mered elhagyni a kamiont... ha ezt mondanád, ezt még el is hinném.

amúgy a fogyás még mindig az étkezésen múlik, a testmozgás csak csupán egy szükséges plusz az egészséges élethez...


[link]

2016. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ui, az első 2-3 évben én se mertem otthagyni általában a lesötétített kamionban fetrengtem szorongva... mostanra minden este futok, kettlebbellezem heti 3*, főzök, bográcsozom...

ja és ha parázol ott parkolni, akkor menj le arról az útról és keress egy alkalmas parkoló helyet.. én el sem indulok addig, amíg nem néztem ki térképen meg neten legalább 2 lehetséges éjszakázó helyet...

erre is nagy segítség st22lacika, elég jó parkoló ötleteket tud adni.

ha meg kötelező jelleggel kell ott parkolnod, mert rabszolgaként hajtanak, akkor válts céget... angliában is hiány szakma úgyhogy ott se tart hónapokig a munka keresés...

2016. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó elöttinek:ha minden igaz te is kamion soför vagy ha így van tudnod kellene,hogy igen persze kilehet szállni a szalagkorlát mellé.Utolsó válaszadónak:Legalább te nem negatívan álltál hozzám köszi a tanácsokat.Kérek mindenkit most már a kérdésre válaszoljatok mert eddig szinte csak kritikát kaptam a kérdésre megfelelő választ pedig nem.Tudom,hogy az étkezés fontos ezért nem vagyok elhízva csak nem is szeretnék meg ellustulni sem.
2016. szept. 17. 13:46
 10/12 anonim ***** válasza:
És a szallagkorláton túl egy teljes világ vár rád...
2016. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!