Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni 4 kg-t?...

Hogyan tudnék leadni 4 kg-t? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mindig is sportoltam és mindig is sokat ettem, azonban most felszedtem 4 kg-ot. 164-165 cm vagyok és átlagosan 48-49 kg voltam, viszont mostanában 52 vagyok. Valószínűleg ez azért történt meg, mert most volt sulikezdés és nem mozogtam annyit mint nyáron (napi 2-3 edzés) viszont a kajaadag ugyanannyi maradt (2100-2200 kcal), talán még kicsit nőtt is... Nos a kérdésem összességében annyi lenne, hogy hogyan tudnám lefaragni a súlyom 48-ra??

2016. szept. 17. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz 48 kiló lenni? Az 52 és a 48 között nem sok különbség van, ha a tökrőt nézed. Ha pedig csak a mérleget, és a számokat nézed, akkor vegyél egy másik mérleget, máris egy kilóval többet/kevesebbet fog mutatni. Amúgy az 52kg egészségesebb, mint a 48, csak azért mondom, hogy nem kell fogynod...
2016. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nembaj hogy egészségesebb-e vagy sem... Csak az érdekelne, hogy hogyan tudnék??
2016. szept. 18. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!