Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hányni? Megettem...

Hogy tudnék hányni? Megettem egy light carb vékon tésztás sonkás don pepe pizzát és nagyon megbántam. Sosem szoktqm ilyet csinálni de ettől meg akarok szabadulni. Hogy hánnyam ki?

Figyelt kérdés
sehogy nem kar összejönni.... ittam egy csomó sós vizet.... nem tudok hányni. ledugtam 3 ujjam kotorásztam, öklendeztem de nem tudta hányni....
2016. szept. 18. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb gondolkodj ne csak falj. Amúgy ez szánalmas..
2016. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked inkább pszichológusra lenne szükséged.
2016. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Senki, soha nem hízott el, fog elhízni vagy rontja el a fogyását egyetlen egy félrekajálástól.

Mantrázd ezt, aztán kész. Térj vissza a normál étrendedhez (már ha az normál, mert abból, amit ide leírtál, nem tartom valószínűnek) és ennyi.

2016. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam ezt a kérdést és mindjárt elhányom magam. Olvasgasd te is, aztán majd csak megundorodsz a hülyeségedtől.
2016. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán tanuld meg, hogy a tetteidnek következményei vannak - s örülj, hogy ez csak egy pizza, aminek szinte semekkora...

De ha mindennap betolod pluszban, annak komoly is lehet, így ne tedd. Ennyi. Tanulj belőle.

2016. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!