Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testzsírszázalék csökkentés...

Testzsírszázalék csökkentés vegánként?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, 54-55 kg, ezek alapján elvileg a sovány kategória. Ami részben igaz, viszont amellett, hogy izmos vagyok, úgymond el vagyok zsírosodva. Tudna valaki valami mintaétrendet írni, amivel minimálisra csökkenthetném a testzsírszázalékom? Leginkább a hasam tájékán zavaró a "háj". Előre is köszi!

2016. szept. 20. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha a csontozatod miatt olyan az alakod, amilyen, akkor nem fog megváltozni, max. megfelelő edzéssel kicsit finomítható.


A leírás alapján egy picike szálkásításra van szükséged, ami leviszi a makacs hasi hájat is. Tuti nincs sok felesleged, de ha az utolsó 1-2 kiló hason ül, az zavaró, ezt elhiszem.


Étrendre továbbra sem tudok mit mondani, ha egyszer nem tudom, hogyan eszel. Ha leírod, talán lesznek ötleteink, bár a lényeg az, hogy deficitbe kerülj, a szükséges tápanyagok megtartásával.

2016. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát, az étrendem elég össze-vissza, de igyekszek naponta 1000-1300 kcl-t bevinni. Az eloszlás az kb 70% szénhidrát, 20% fehérje és 10% zsír. De ez változó igazából. Azt, hogy mit eszek reggelire-ebédre-vacsira, nem tudom megmondani, mert mindig mást. De igyekszek sok gyümölcsöt enni. A zöldséget is szorgalmazom, de nem jön össze minden nap.
2016. szept. 20. 17:58
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

"Az eloszlás az kb 70% szénhidrát, 20% fehérje és 10% zsír"


Ezek után csodálkozol valamin is? Össze-vissza, rendszertelenül eszel, ráadásul túl sok CH-t.

2016. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Brutális. A sok ch nem gond (ez amúgysem sok, hisz eleve kevés az összkalória), de a zsír iszonyatosan alacsony, 30 gramm alá semmiképp ne menj... Esszenciális makrotápanyag, mint a fehérje. A fehérje még egész OK lehet.


1000 kcal is elég kevés, tartósan azért ne ott mozogj. Az 1300 is kevés, de te vékonyka vagy, lehet, hogy extra alacsony a kalóriaigényed.

2016. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A normál kalóriaigényem elég széles skálán mozog. Van olyan nap, mikor max 500 kalóriát eszek, mert egyszerűen nem BÍROK többet. Viszont sajnos sokszor van olyan, hogy 2000 kalóriát is beviszek. Ez számomra már a túlzás kategória, de néha nem tudom kontrollálni a "falásrohamokat" (ha hívhatom így ). Egy normális, max 1500 kalóriás étrendre lenne szükségem, szerintem. Szerintetek? Ha valakinek van valamilyen napi étrend ötlete, akkor nyugodtan írja le!!!
2016. szept. 20. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!