Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol lehet a legpontosabban...

Hol lehet a legpontosabban lemérni magadat?

Figyelt kérdés

Ma reggel mértem magam mérlegen és a nappaliban, az ágy mellett 1.2 kilóval kevesebb voltam mint az előszobában :/

Tudom hogy semleges kérdés de aki tud az létszi válaszoljon rá :)



2016. szept. 24. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem elég két centit odébb tenni a mérleget, máris mutatkozik ilyen különbség... Ezek az otthoni mérlegek azért dekára sajnos egyáltalán nem megbízhatóak.


Orvosnál szokott pontosabb mérleg lenni, de igazából a fene tudja... ráadásul kicsi rá az esély, hogy ott éhgyomorra, meztelenül tudod mérni magad.

2016. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy a legpontosabb, ha minél több helyen leméred magad minél rövidebb időn belül, aztán átlagolod az eredményeket.


Gagyi az összes mérleg.

2016. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindig ugyanarra a pontra teszem a mérleget, így jó az összehasonlítási alap :)

Amúgy úgy vettem észre, hogy járólapra érdemes tenni, mert PVC-n vagy laminált padlón nem jó

2016. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Járólapon is mindig mást mutat.


De mondjuk az is jó módszer, hogy szigorúan csak egyszer méred le magad egy héten, és nem filózol azon, hogy mi lett volna vajon, ha 20 centivel arrébb tetted volna.


Különben is: miért olyan fontos, hogy grammra pontosan tudd a súlyodat? Semmiért.

2016. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!