Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz az, h ha magadat nézed...

Igaz az, h ha magadat nézed (természetesen fentről xd), akkor nagyobbnak látod a hasadat is és a combodat is?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2010. máj. 9. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre magamon, hogy igaz. :)
2010. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
hát én nemtudom, van egy bazi nagy tükrünk és nézhetem benne magam bárhogy, mindenhogy kicsi a hasam és a combom is :)
2010. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen!! Pont tegnap néztem,hogy a tükörbe ha belenézek nem látom magam akkorának mint ha csak úgy fenntröl megnézem magam. Most melyiknek higgyek? :)
2010. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Úgy nevezik perspektíva -.o Te sem voltál sűrűn rajzórákon, ugye? A rövidülés szabályai szerint rendeződik a látvány, ezért tűnik nagyobbnak ill. rövidebbnek.
2010. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mi rajzon nem tanulunk semmit, mindig az udvaron vaunk, v a tornateremben focizunk xĐ tesitanárunk a rajztanárunk is :D
2010. máj. 15. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Lol. És még engem kritizálnak, hogy rossz tanár vagyok O.o
2010. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ááááh... nem... jó az a tanár :D szeressük xĐ
2010. máj. 17. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!