Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számoljátok hány kalóriát...

Számoljátok hány kalóriát esztek? Körül-belülre számoljátok, vagy rendesen? Mennyit engedtek meg magatoknak egy napra?

Figyelt kérdés
Nem kattantatok még be töle? Én már teljesen kivagyok,de nem birom abbahagyni,folyton ezt számolom! :S
2010. ápr. 24. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is elgondolkodtam már rajta, hogy kényszeres, de szerintem nem az. Mindennek pontoson kiszámolom a kcal értékét. De nem esem át a lovacska túl oldalára. 1200 kcal minden nap megvan! De ha belegondolok tudnám úgy is csinálni hogy 800-ból jól lakjak. De mivel nem akarok életem végéig számolgatni, na meg jojót sem akarok ezért 1200 kcal alá nem megyek.

És tuti le lehet szokni róla, pont ugyanúgy mint ahogy rászoktál. Szépen lassan. Én azt mondom hogy pontos munkához pontos adatok kellenek, ezért választottam a kcal számolós diétát, ha meg súlyt akarok tartani majd 2000 körül eszem, amit már nem fogok számolni pontosan. :D

2010. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele, amég fogyózom addig számolom és betartom, nekem kell egy támasz, ha mondhatom így.

Számolás nélkül még fél embernek érezném magam.

Eszek mindent, csak módjával és a kereteken belül (1200 kcal és 150g ch).

A súlytartás már szerintem nehezebb lesz, de sajna attól én még távol vagyok.

2010. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem számolok,érzem hogy mennyi kaját érdemes ennem és folyamatosan fogyok (ellenben amíg én is mindennek néztem a kalóriáját addig nehezen tudtam csak leadni 1-2 kg-t). szerintem ez az egész fogyás mizéria nálam fejben dőlt el,mikor sportolok és nyugodtan eszek szinte bármit akkor könnyen fogyok,mikor sportolok ÉS aggódok a kalóriák miatt akkor meg ragaszkodnak a kilók:D
2010. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hihetetlen mennyi energiát elpocsékoltok felesleges dolgokra, de örüljetek amíg ennyire ráértek:)
2010. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!