Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS fogyókúra kellene, ami...

SOS fogyókúra kellene, ami egy hét alatt hozza a -2kilót-ötletek?

Figyelt kérdés

A mozgás is benne lehet,tudom anélkül nem megy.


Tegnap voltam orvosnál,aki rám szólt, -2 kiló jót tenne nekem. Nem vagyok kövér 167/62 kg,de sajnos a hasamra híztam sokat(ami nem előnyös).60 kilóra kellene lefogynom,ez az ideális állítólag.

Nem eszek nagyon liszteset,csak napi 1 kiflit. A többi zöldség,felvágott és hús.Mozogni nem nagyon mozgok.


2010. ápr. 24. 19:07
 1/6 anonim válasza:
Egy hét alatt könnyű lefogyni 2kg-t. Semmi liszt, cukor, csak zöldség, gyümi, natúr husi, sok ásványvíz, gyógytea, és egy kis hasizom, de biciklizhetsz v futhatsz is, a 2kg tuti garantált!
2010. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
káposztaleves diéta, de az vissza is fog jönni ami lement.
2010. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én 167/62 kilóról indulva 2 hét alatt 5 kg-ot fogytam úgy, hogy mindig jól laktam. Tilos: kenyér, kifőtt tészta, édesség és társai. Amit ettem: felvágott amennyi jólesik, savanyú uborkával, sajt amennyi jóesik, főtt tojás minden mennyiségben, virsli nyersen. Ez napi háromszori étkezésre osztva. Délben olyanokat ettem, mint egy szelet rántott hús minden nélkül, vagy egy nagy adag apró savanyú káposzta, rákarikázva virsli. Ezek mind laktatóak. Éhezni soha nem éheztem, fentiekből annyit ettem háromszor, amennyi jólesik. Este lefekvés előtt egy Natur Aktivia. Ami sokat segít még a sok ásványvíz, minimum napi 1,5 liter és ami még bejött az a citromos ásványvíz (nem készen, hanem én csináltam, ásványvízbe citromlé, de még jobb a citrom) A citrusfélék egyébként nagyon jó zsíroldók. Ez no mozgás mellett segített. És már két éve tartom, diéta nélkül.
2010. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előzőnek nehogy szót fogadj! Valószínű a genetikája nagyon rendben van, mert ettől egy átlagember azért simán behízhat!
2010. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nehogy megsértődj, nem bántani akarlak, csak érdeklődnék, hogy mi alapján gondolod, hogy - 2 lenne az ideális? Az orvos mondta? Én 165 cm-vagyok 59 kiló, és mikor 52 voltam, még akkor is volt rajtam "husi". Vagy ennyire függ a csontozattól? Esetleg izmos alakt vagy és azért?
2010. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vastagok a csontjaim. pl én tiniként 56 kilós voltam és egy gramm zsír sem volt rajtam, az S-es ruha is lógott rajtam.

Általában mindig kevesebb kilónak gondolnak mint amilyen vagyok.Pl ugyanezzel a magassággal a barátnőm 60kg (kevesebb mint én),de L-es ruhákat kell hordania és hozzá képest én sokkal vékonyabbnak nézek ki.

57 kiló volt a versenysúlyom,de feljött +5kiló .Igazából nem vészes,mert M-es ruhákat hordok , a lábaimnál, fenekemnél nincs gond.De a baj,hogy cicire és javarészt a hasamra ment ez a pár kiló. A hasra hízni pedig nem egészséges.Az orvos szerint az ideális 60kg,mert akkor jó az anyagcserém,stb. Azért is kellene leadnom ezt a pár kilót,mert a családban gyakoriak a szív- és érrendszeri bajok/magas vérnyomás/cukorbetegség és nem segít,ha pont a hasamra hízok...

2010. ápr. 25. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!