Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítsen valaki. Székrekedés,...

Segítsen valaki. Székrekedés, evészavar, hashajtó, fogyás?

Figyelt kérdés
Igyekeztem kiemelni a lényeget a kérdésben, ugyanis ezek a fő szavak. Lenne egy olyan problémám, hogy bár alapból igen ritkán járok nagy vécére (heti 2szer) kiskorom óta, hiába eszek normálisan, megelégeltem a haspuffadást, a hízást.. elkezdtem hashajtót szedni. Szimplán a gyakoribb vécézés érdekében. Azóta szerencsére eltűnt a hasam, és sikerült rendszeressé tenni a mellékhelységbe való látogatást. Így elkezdtem rendszeresen szedni. Tulajdonképpen már a kajával együtt beszedem. Imádom, hogy egyre kevesebbet mutat a mérleg, és bár tudom, hogy a hashajtó egészségtelen, nélküle nem megy. Sem a fogyás sem a vécé. Így van előnye és mégsem vagyok bulímiás. Ha leállok vele akkor ugye megy és még vissza is hízok. Szóval ennek hatására és, hogy végre fogyok és a vécé is megy és ezt élvezem, (hozzáteszem, azóta igen keveset eszek, a könnyebbség érdekében- napi 2-3 zsömle) felmerül a kérdés, hogy ez valami féle evészavar-e? Vagy hashajtófüggőség vagy mi? Amúgy 175 cm vagyok kb 72 kg-ról indultam 2 hete és most vagy 67.
2010. ápr. 25. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem a fogyás,hanem a haspuffadás,székrekedés miatt miatt kezdtem el hashajtózni. Tetszett is a dolog egészen odáig,amikor már a hashajtó sem hajtott meg és nélküle sem tudtam nagy wc-zni...

Nehogy te is átess a ló túloldalára!

2010. ápr. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gratulálok - 2-3 zsömle egész nap, éhezel + még hashajtó is

olvastad a hashajtó betegtájékoztatóját itt van egy okulásul:

"A szer hashajtó hatású, ezért huzamos ideig való és/vagy az ajánlottnál nagyobb adag alkalmazása esetén a túlzott mértékű hashajtó hatás miatt hasi fájdalmak, gyengeség, szomjúság, hányás, elektrolit-eltérések léphetnek fel."


szóval, ha nagyon beteg akarsz lenni és meg akarsz halni fojtasd...de legyen eszed, és menj orvoshoz, mert az ANOREXIA nagyon alattomos betegség

2010. ápr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mennyi hashajtót veszel be naponta?
2010. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez bulimia kezdete lehet, beszélj orvossal, de mindenképp olvass utána!
2010. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2: az anorexiától igencsak távol állok. és nem vagyok éhes ezért nem eszek.

3: naponta 3-6 plusz glukonon

4: bulímia? wááá én életemben soha nem hánytam. félek is tőle.

2010. ápr. 27. 02:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!