Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan "salaktalanítsak"...

Hogyan "salaktalanítsak" ünnepek után?

Figyelt kérdés

Péntek-szombat-vasárnap(mai vasárnap) rosszullétig ettük magunkat a legjobb barátaimmal. Ezen a három napon volt egyrészt évforduló (14 éve voltunk legjobb barátok), és iketesómmal a születésnapunk.

Ebből a három napból az egyikben tényleg annyit zabáltunk, hogy már rendesen rosszul voltunk. Tortától kezdve megettünk vagy 5 családi pizzát, hamburgert, egy zacskó nápolyit, étcsokit. Ők nem diétáznak, én viszont igen, és arra gondoltam, hogy oké, ezt betudom egy csalónapnak, vagy minek szokás ezt hívni. Életemben nem tartottam még ilyet, viszont nagyon rosszul vagyok, és nagy bűntudatom is van. Habár csak 1-1,5 kilóval mutat többet a mérleg. Szeretnék salaktalanítani, amúgy is rámférne már. Nem tudom melyik lenne a jobb megoldás: Zöldségturmix napot tartani, vagy fehérjenapot, mivel a szénhidrátot és a zsírt szeretném megvonni magamtól. Akik jártasak a csalónapokban, rá egy napra mit esznek/isznak a salaktalanítás érdekében?



2016. okt. 2. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, abszolút ne legyen lelkiismeret furdalásod. A héten szépen visszaállsz a megszokott kerékvágásba, esetleg elmész párszor futni, vagy extra konditerem + plusz minden nap egyél zöldséget. És reggel éhgyomorra igyál meg egy pohár forró vizet, amiben egy teáskanál szódabikarbónát elkeversz, ez nagyon jól lúgosít.
2016. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nee

Ne koplalj. Ha elég vizet iszol, és egészsegesen eszel+mozogsz, izzadság, széklet és vizelet formájában távozni fog.

2016. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!