Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de nagyon...

Sammy1203 kérdése:

Fogyni szeretnék, de nagyon lassú az anyagcserém. Mivel tudnám felgyorsítani? A mozgás nem elég, hogy eredményes legyen.

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Dehogy ugyan olyan... eleve a testhőmérsékletünk nem egyfor.a így aztán a testben végbemenő biokémiai folyamatok sem egyfor.a ütemben történnek...
2016. okt. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "hasznos" válaszokat a sok nagyeszűnek. Bizonyára tudjátok, milyenek az életkörülményeim, milyen az egészségem, és hogy mióta mozgok. Egyértelmű, titeket sem az empátiátok miatt szeretnek. Aki tényleg normális választ adott, annak köszönöm, aki meg nem, annak javaslom, nézzen már kicsit magába. Ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel, még ha valaki számára hülyeségnek is tűnnek bizonyosak. Erről ennyit.
2016. okt. 7. 08:06
 13/18 anonim ***** válasza:
Bizonyára nem tudjuk az élet körülményedet, mióta mozogsz és milyen az egészséged , mert nem irtad le. Itt mindenki konkrétan a kérdésre válaszolt.!!!! De a kérdésedből kitűnik hogy egy beképzelt kis lusta , öntelt ,hisztis kisgyerek vagy. Haszontalan kérdésre mást nem is igen lehet válaszolni. De ez az oldal azért van hogy válaszoljanak az emberek a kérdésre, mégha hülye kérdéseket tesznek is fel.
2016. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Már elnézést, de az anyagcserém nekem is baromi lassú volt terhesség előtt, heti 1x jó esetben, amúgy két hetente 1x sikerült valamit produkálnom. Pedig rengeteget mozogtam, sok rostot ettem, kevés szénhidrátot, és mégis!

Én semmivel nem tudtam felgyorsítani- amúgy nem is fogytam semmit.

2016. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a kis gyíkok remélhetőleg bekapnak még egy jó kis hypothyroidizmust vagy Hashimoto-t, akkor majd megtudják mi fán terem az anyagcsere, remélem megtapasztalják hogyan lehet 3 hónap alatt 20 kilót hízni a derült égből, hogy csak kamilláznak majd.
2016. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
avontnl, az emésztési sebesség még mindig NEM azonos az anyagcserével, ami sejtsz9ntű folyamat.
2016. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az anyagcserének köze nincs a wc-n végzett tevékenységekhez, bár ezt már más is írta...

S nem egyforma mindenkinél. Azonos méretű, testkompozíciójú, aktivitású, nemű emberek durván más kalóriaigénnyel képesek rendelkezni, mivel más az anyagcseréjük sebessége.

Lehet sejteni, hogy gyors-e az anyagcserénk, amennyiben számoljuk a kalóriát és fogyunk, illetve hízunk (a stagnálás nem megbízható, az anyagcsere képes felvenni a ritmust egyeseknél, így a delikvens hiába eszik mondjuk 800 kcallal kevesebbet vagy többet, mint addig, ugyanúgy stagnál). De csak így vagy valami laborban mérve. Az ürítésnek más dolgokhoz van köze, pl. hogy mennyit eszünk s ebből mennyi a salakanyag...

2016. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
elég vizet iszol? ha jól tudom, akkor erősen befolyásolja az anyagcsere sebességét, ha nem iszol eleget, főleg sportolás mellett
2016. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!