Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszahuzodik a has szules utan?

Visszahuzodik a has szules utan?

Figyelt kérdés

Szules utan maradtam a hasam also reszen egy hajhurkaval ami kibuggyano es kisse lóg pontosabban kitüremkedik csunyan inkabb.

A hasam köver fennt is kidudorodik mintha meg mindig 5 honapos lennek .

Ha fogyok van sansz h visszahuzodik a kituremkedö also hajhurka?



2016. jún. 22. 09:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozza teszem h plusz bör nincs hanem mind hájjal bélelt hurkak
2016. jún. 22. 09:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Van plusz bőr, csak még "kibéleli" a háj. Ha lefogysz, a háj is lemegy (alkati kérdés is, van, akinek hasról nehéz fogyni), a megnyúlt bőrnek kell idő, és itt belejátszik a korod is. Jót tesz, ha hideg-meleg váltott vízzel tusolsz, és masszírozókesztyűvel átdörzsölöd közben, vannak bőrfeszesítő gélek, krémek is.
2016. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mikor szültél?
2016. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen lehet h az van h van plusz bör csak kibeleli a haj.

De az is lehet h a hájjal egyutt a bör is vissza huzodik .

3 eve szultem , 39 eves vagyok

Sajnos hasban hizok erösen lehet h onnan nem is megy le

2016. jún. 22. 10:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Változó. Nagyon egyéni.

De ha te már 3 éve szültél, akkor nyilván lement volna, ha olyan alkat vagy. Van aki hiába fogy le, akkor is olyan fura marad a hasa.

Vagy van még rajtad felesleg?

2016. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Van , eleg sok

89 kilo vagyok

2016. jún. 22. 10:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég irreális elvárás, hogy lapos hasad legyen, ha egyszer túlsúlyos vagy.
2016. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat a kerdesem az volt h ha fogyok , akkor visszahuzodik e a kituremkedö háj
2016. jún. 22. 11:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha elszántad magad a fogyókúrára, akkor mindenképp lassan, fokozatosan csináld, hirtelen fogyásnál helyes kis "kötényke" maradhat a hasadon. 39 évesen érdemes lenne egy komplett fogyás-edzés-bőrfeszesítés programban gondolkozni, ha van rá keret, ilyenkor már kevésbé rugalmas a bőr.
2016. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A hasi hurkákra, ha eleve galamb-alkat vagy, rá lehet segíteni kavitációs módszerrel pl., én nem próbáltam, egyik barátnőmnek viszont bevált, persze teljes életmódváltás, edzés mellett. Ő is nehezen fogy hasról.
2016. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!