Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a bőröm...

Lehetséges, hogy a bőröm visszahúzódik vagy csak a plasztikai sebész marad? A striák annyira nem zavarnak mert, az ellen nem sokat tudok tenni és nem is annyira feltűnőek. Többi lent.

Figyelt kérdés
3 év alatt 40 kg-ot fogytam szakaszokra bontva. 18 éves vagyok, végig végeztem valamilyen mozgást. Súlyzós edzés, aerob, valamint az étrendemre is precízen odafigyelek, semmi szemét kaja. A folyadék bevitelem napi 4-4,5 liter. Főleg a hasamon láthatók striák, amelyek fehér színűek, de van az oldalamon is elvétve.

2014. jan. 27. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért? olyan gáz? Mióta nem fogyózol már?

(hogy tudsz meginni napi 4 litert ?)

2014. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy gáz, csak egy kicsit zavar. Maximalista vagyok és mindig a tökéletesre törekszem.

Nagyon egyszerűen. Edzés alatt 1,5-2 liter simán lemegy. Napközben meg az a maradék 2-2,5 liter alap szerintem legalább is nálam. Én se 4 literrel kezdtem. Először 3l-t se tudtam meginni, de egyre jobban kívánta a szerveztem. Nem kellett hál Istennek semmit se erőltetnem, ahogy mentek le a kilók, úgy ittam egyre több vizet. Még mindig van rajtam egy 10-12 kiló, de ezt lehet csak én látom, így mert sokan meg se ismernek már. :D

2014. jan. 27. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha vissza is húzódik, az legalább 2 év, szerintem. Addig kajálj egészségesen, és sportolj, mást nagyon nem tehetsz.:)
2014. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az anyám által bevásárolt elektromos tornáztatókat szoktam bőrre használni. Fogyni, izmosodni természetesen nem lehet vele (bármit is mond a reklám), de a bőröm szebb lesz tőle.:)
2014. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!