Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyni hanem hízni szeretn...

Nem fogyni hanem hízni szeretnék, segitene valaki? (BŐVEBBEN LENT )

Figyelt kérdés
Na szóval , az a helyzet hogy eléggé lefogytam .. Nem érzem hogy éhes vagyok csak nagyon ritkán .. Kb párhónap alatt drasztikusan lefogytam és hízni akarok .. A nap melyik szakában egyek a legtöbbet vagy mit tegyek hogy hízzak meg egy kicsit ? Ha sokat eszek és közben edzek azugy baj ? Köszönöm a normális válaszokat ! 16/L

2016. okt. 21. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem ártana egy kis kalória- és makrószámlálás. Megnézhetnéd, mennyi a napi alap kalóriaszükségleted, és annál valamennyivel többet enni. Ki kellene számolni, minimálisan mennyi fehérjére és zsírra van szükséged. Ezeket fontos lenne napi szinten bevinned, és mellé szedned vitaminokat (főleg B csoport és D), ásványi anyagokat (pl. Béres csepp), ezek az étvágyadra is jó hatással lennének. Ha edzenél is, akkor nyilván több kalória kell, de mindenképpen hasznos lenne az izmaid erősítése, a zsírtartalékok túlzott növelésénél jobban néz ki és az egészség szempontjából is jobb is az erősebb izomzat.
2016. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

ha ész nélkül edzésterv nélkül, súlyok nélkül edzel, akkor csak fogysz

4*12 ismétlésnél többet csinálsz, akkor fogysz, súlyoktól hízol

[link]

2016. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző:

miért fogy valaki ha 4x12 -nél több ismétlést csinál? Komolyan érdekel. Én kis súlyokkal edzem itthon, de ennél többet szoktam. addig szoktam magam terhelni, amíg már tényleg nem bírom. De nem fogyás a cél, hanem formálódás. akkor így tényleg nem jó?

2016. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha többet tudsz csinálni, akkor az már túl könnyű, még szinten tartáshoz sem elég.

Emelni kell a súlyokat.

google

alacsony ismétlésszámú edzés

2016. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem baj:)

Kb.2g*testtömeg fehérjét egyél meg, ami nálam 100gr lenne, mert 2*50(ennyi kg vagyok), az 100.

Szénhidrát az kb.4-5*testtömeg

Zsír kb.1g*testtömeg

Ezeket tartsd be és eddz! Okosan csinálod, hogy nem fogyni akarsz, ügyes vagy😊

2016. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:23

Köszi, szuper vagy!

2016. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

Egyél McDonaldsban meg Börger Kingben, meg ilyen sertéshizlaldákban, akkor felszeded majd a kilókat hamar mint a Super Size Me-ben!

Vagy pedig igyál sok alkoholt és növessz sörhasat :D

2016. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!