Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti összesen 4-4,5 óra...

Heti összesen 4-4,5 óra intenzív edzés segít a fogyásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan itt a strand szezon...nyár...csajok :)

Kérdésem a következő lenne: Heti 4-4,5 óra intenzív edzés (kedd 2-2,5 óra ,péntek 2 óra) segít a fogyásban? Természetesen követek egy diétás étrendet. Fontos dolog: sokat programozok és photoshoppolok (ez a munkám. magyarán szólva naponta ülőmunkát végzek és amióta megkaptam az állást a cégnél érezhet ő,hogy híztam e miatt). A véleményetekre,tanácsaitokra lennék kíváncsi jó-e ez így vagy még tegyek hozzá valamit?

Most 74 kiló vagyok 168 cm (tudom sok a magassághoz képest).A célom: 70-68 körüli súly.

21F



2016. máj. 19. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább menjen 4x1 óra mint 2x2, jobban pörgeti az anyagcserét, ha gyakrabban sportolsz, mintha ritkán 1et.
2016. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nulla mozgásnál ez is jobb.
2016. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk marad a kedd- péntek 2 óra és hétfő,szerda,csütörtök,szombat,vasárnap 45 perc-1 óra? Az már kicsit túlzás lenne? vagy ideális?
2016. máj. 19. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem túlzás, egyes erősemberek napi 6-8 órát edzenek. Persze, ők ebből élnek és nem tegnap kezdték.

Ne erőltesd meg magad, mert akkor jó időre megnyomorodhatsz, de ne is hanyagold el magad. Nincsen olyan, hogy bomba biztos terv. Ki kell tapasztalnod és kialakul.

2016. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkabb többször kevesebb edzès legyen, jobban megy tőle az anyagcserèd. Èn heti 6x30-40 percet nyomok+súlyzód edzés, mellettet pedig rendes kaja.
2016. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a többiekhez, intenzív edzésből ez túl sok, ha valaki nem nagyon gyakorlott. Könnyedebb aerob edzést persze nyomhatsz hosszan is, de pl. intenzíven súlyzózni 2 órán át... Ha igazán intenzív, nem is igen bírod, de felesleges is.


S persze az étrend a fő, de nagyon jó, hogy edzeni is akarsz.

A magassághoz a súly nem lenne sok, ha izmos lennél, naturálban ez még simán összehozható tartósan.

2016. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 19. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!