Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csipomrol szeretnek fogyni...

A csipomrol szeretnek fogyni + popsira edzeni, nem akarok ilyen nagy niki minaj segget, csak ilyen rendes kerek feneket. Segitenétek?

Figyelt kérdés
Tehát, milyen gyakorlatokat csináljak ami segithet, hogy csiporol fogyjak? A popsira ugye a guggolas jo, ha jol tudom, mert 2 even keresztul napi 200 at csinaltam. Es eleg eredmenyes lett. De abbahagytam, kezdek hízni. Nincs idom kondiba jarni, max ilyenkor keso este van idom, valaki valami gyakorlatokat esetleg? Es tudom, hogy a taplalkozason is mulik. Probalok este mar nem enni semmit csak vizet iszok. Remelem tudtok segiteni
2016. okt. 30. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

1. Helyi fogyás nincsen

2. A fogyáshoz kardió kell, súlyzós edzés (hogy legyen egy normális alakod) + megfelelő étrend

3. Felejtsd el ezt az este 6 után nem eszek dolgot. Egyél. Lefekvés előtt két órával még simán ehetsz, az a lényeg, hogy alacsony szénhidrátot tartalmazzon.

Ha részletesebben érdekel írj nyugodtan privátot, segítek szívesen :)

2016. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sanko Urfi válasza:
Van egy hektar foldem ha gondolod jöhetsz fogyizni
2016. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elso. Köszi, irni fogok :)

Második. Rendben, kérem a kapát ott is vagyok máris :D

2016. okt. 31. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Guggolás jó fenékformáló gyakorlat, azonban ahhoz enni is kell normális ételeket.

Csípőről fogyni akkor fogsz, ha kevesebbet eszel és mozogsz is mellette, de akkor mindenhonnan fogysz.

2016. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!