Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy összeszűkült...

Lehetséges, hogy összeszűkült a gyomrom? 😂

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon keveset eszem, mindenből kicsi adagot és amikor mások már evés után 4 órával éhesek és megyünk enni, akkor nekem csak hányingerem van az étel láttán :/ Még a kistesóm is többet eszik mint én😅 A Kalóriabázis-ban pedig amikor beírtam, hogy mit és mennyit eszek egy nap, akkor kb. 1000 kalóriát írt ki akkor is amikor többet ettem :/

2016. okt. 31. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hozzászokott a szervezeted, h a kis adagoktól is jól lakik! Ezzel szerintem nincs semmi probléma, de ne ess túlzásba! 1000 kalóriát amúgy picit növelném, mert még nőnek is kevés ez a napi kalóriaszám...
2016. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) próbálok többet enni de nem nagyon megy :/
2016. okt. 31. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Speciel én nem hiszek a gyomorszűkülésben, persze ki tudja, sokféle ember van, de nekem olyanom tuti nincs. Hogy tartósan jóllakom-e, az az étrendemen múlik, tudok úgy enni, hogy kb. sose legyek éhes. Attól még van gyomrom és lazán belepakolok annyit, amit te 3 napig eszel, ha arról van szó. Már kalóriában, térfogathatárom azért van. De csak mert megeszem 2 kilót, még nem lakom jól, ha nem viszek be elég tápanyagot vagy az összetétel olyan, hogy nem laktat.


Miért nem tudsz többet enni? 1000 kcal szinte mindenkinek koplalás. Egyél töményebbet vagy többször vagy valami. Egyáltalán nem tudsz enni pluszban? Úgy értem, nem bírod lenyomni a torkodon, ha akarod se? Mert éhség nélkül, étvágy nélkül, akár alaposan jóllakva is lehet még enni, persze van olyan, hogy már nem megy.

2016. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!