Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó diéta? Aki tud az...

Valami jó diéta? Aki tud az segítsen értelmetlen válaszokat ne írjatok

Figyelt kérdés
Szerétne lefogyni úgy 5-6kgt minden hamarabb kérlek segíts tanácsokat kérek előre köszönöm
2016. okt. 31. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ajánlom a Sárga kapszula című könyvet, le tudod tölteni. A gyors, drasztikus fogyásról viszont lebeszélnélek.
2016. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt egy "titkos" oldalon találtam:


[link]

2016. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szia nekem a lejobban az egészséges életmd vált be, én áttértem a vegánságra(egyéb okokból kifolyólag is) ami miatt nagyon jó lett a közérzetem és a lelkem is. Nehogy elkezd kalóriákat számolgatni mert abból nincs kiút. Sok zöldség, gyümölgy heti 3óra mozgás és szép lassan le fognak menni azok a kilók. Ne akarj gyosan fogyni mert ha megint elkezdesz ''rendesen" enni egy pillanat allatt visszajön. Írj privbe ha kell még tanács vagy van kérdésed :)
2016. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egyéni. Én pl. sok cukorral (gyümölcs) az életben nem fogynék le, csak éhesebb és enerváltabb lennék, sokunknak amúgysem előnyös fogyáskor, de van, akinek pont hogy az jön be. Ki kell tapasztalni.

Mindenképpen életmódváltást ajánlok, ha nincs jobb ötleted, akkor szénhidrátcsökkentéssel (de csak addig menj le, amíg jólesik), az sokaknak beválik, s persze rendes ételeket egyél, ne agyonfeldolgozottanak, rágcsákat, cukrokat.

2016. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*agyonfeldolgozottakat
2016. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!