Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Béres Alexandra Súlykontroll-o...

Béres Alexandra Súlykontroll-os programját szeretném végig csinálni nyáron. Érdemes belekezdeni, hatásos lesz?

Figyelt kérdés
163 cm/ 68 kg . Elég lenne heti háromszor egy óra bicajozás hozzá?
2010. ápr. 27. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
az étrend nagyon jó, biztos beválik. a sport részéhez sajnos nem tudok mit szólni, de biztos jpbb, mintha semmit nem csinálnál :D
2010. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem a legjobb program, amit eddig kitaláltak. Logikus, egészséges, hatásos, emberi. Véleményem ez az egyetlen módszer, ami nem humbug. Gyakorlatilag nem is fogyókúra, hanem életmódváltás.

Rajtam segített, tízenkét kilót fogytam. Ez több, mint egy éve volt, azóta mindössze két kiló jött vissza úgy, hogy a régi életmódomat folytattam utána. (Cukros löttyök, olajos, cukros, zsíros kaják.) Soha nem éreztem még olyan jól magam a bőrömben, mint amikor Szandra programját csináltam. Megint készülök belekezdeni. Ez az egyetlen program, amire érdemes időt és figyelmet fordítani.

Jó szívvel ajánlom, segíteni fog!

2010. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!