Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat eszek?

Szerintetek sokat eszek?

Figyelt kérdés

163 cm, 47 kg vagyok (14 éves)

reggeli: banán, kis rizs, nyalóka

tízórai: chips (ritkán eszek nyalókát és chipset most kívánom mert megvan...)

ebéd: rántotthús+rizs

vacsora: alma + csokis jóreggelt keksz

ma 10 km-t bicikliztem és minden nap hasizmozok. sokat eszek?



2016. nov. 2. 19:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*Honnan
2016. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tűnik soknak, bár így mennyiség nélkül elég nehéz megmondani. Lehet, hogy még kevés is. Zöldségeket nem szoktál enni? Nem ártana.
2016. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy keveset eszel (na jó az is baj), hanem az hogy szemetet. Nyalóka, chips, jóreggelt, csupa szemét.

Azt meg nem rég olvastam, hogy a banán nem jó reggelinek, mert megdobja a cukrod, utána meg bágyadt és fáradt leszel. Inkább egyél banános zabkását.


Egyébként is nagyon vékony vagy, most fogytál le és nem látod a változást, vagy alap testképzavarod van?


Leginkább életmód váltás kéne. Tudom, nehéz a finom dolgokról lemondani (néha belefér). De az ilyeneket amit ma ettél tényleg tiltó listázni kéne. Sok zöldség (szinte minden étkezésre) húsféle (halak) gyümölcs, magvak, teljes kiörlésű gabona. Ha megnyugtat, számold a kalóriákat és semmiképp se menj 1200 alá. Inkább legyél egészséges mint vékony.


Inkább legyél ilyen

[link]

Mint ilyen

[link]

2016. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem a banán tökéletes reggeli, nem nyomja fel a vércukromat, sőt érdekes módon a cukorbeteg anyósomét sem. Persze lehet, hogy nem mindenkinek jó, mint ahogy nekem sem jó a zab.
2016. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
egy marz rizs vplt es mimdig ennyi kg vok nem fogytam
2016. nov. 3. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!