Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lesz ez igy eredménye...

Mennyire lesz ez igy eredményes? És tartós? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Párom(huszonéves férfi) 2 évvel ezelőttig 80 kiló volt,ez neki a megfelelő suly...Mostanra 110kiló lett...most megunta...

A következőt vette a fejébe ahogy fogyni akar: reggelire 1 szendvics,ebédre leves,vacsora kb fél liternyi joghurt/tejföl vagy hasonló tejtermék.Mozgás nulla,ahhoz lusta.Szerintem hülyeség,tönkreteszi a gyomrát,meg vissza fog hizni,ha meg nem,akkor a bőr fog lógni rajta (hasán van az összes felesleg)

Ő ezt nem hiszi el

Kinek van igaza?


2010. ápr. 27. 22:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát így nem fog lefogyni... :S Ha tényleg lusta és csak az ékezésen akar változtatni akkor inkább csinálja azt amit én. Reggel eszek MINDENT délig. Délután 1x eszek és keveset vagy csak zöldséget meg gyümölcsöt eszek (ebből lehet többet is) és estére nem eszek semmit. Vagy ha nagyon-nagyon éhes vagyok és már nem bírom ki reggelig akkor egy marék savanyú káposztát. Mellé iszok sok zöld teát és jáva teát. 99 kg-ról kezdtem kb 4-5 hónapja most 77-78 vagyok. Szerintem hatásosabb mint a párod módszere (estére ha teletömi magát tejföllel hízni fog) és nekem nem is olyan megterhelő. Az első 3-4 nap furcsa volt, de meg lehet szokni és én könnyen be tudom tartani.

Üdv.

2010. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A Norbi update módszer nagyon jó de, nagyon drága. Én szülés után 3 hónap alatt leadtam 14-15 kilót és nem is híztam vissza (2éve) A bőröm sem lóg de a gatyám ráment a diétára. A Norbis kenyér most a tescoban (30 dkg) 600 forint, az egytál ételek 600-700 forint és minden ami update nagyon drága.
2010. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!