Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt mondják a legtöbben, hogy...

Azt mondják a legtöbben, hogy fogyókúra idején ne együnk cukrot, lisztet, zöldséget, a gyümölccsel is vigyázni kell. Akkor, mégis hogyan juttassunk be 160 gramm szénhidrátot a szervezetbe?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem,mert mindenhol azt hallani,hogy ezt meg azt ne együnk mert sok benne a szénhidrát.Régen be is dőltem ennek.Fehérjén kivül semmi mást nem ettem.Ennek következtében szép löttyedt zsÍros lett a combon és hasam.UndorÍtóan néztem ki.Majd utána a kalóriakalkulátorban megnéztem mennyi kalóriára van szükségem nekem.

45 gramm fehérje,40 gramm zsÍr,160 gramm szénhidrát.Elkezdtem Így táplálkozni,és láss csodát nem lettem zsÍros,sem pedig lötytedt.



2016. nov. 8. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán ne zerocarbereket kérdezz, de azok nem is ajánlanak 160 g ch-t...

Rajtuk kívül mégis ki az, aki kerüli a zöldségeket? :D


45 gramm fehérje elég kevés, nem mernék így enni. A zsír megüti a minimumot, a szénhidrát pedig eléggé mindegy, ha jólesik és elégeted. Persze hogy milyen szénnhidrát, az nem mindegy.


A listádban amúgy nem szerepel a legtöbb gabona, csak a búzaliszt (mert erre gondolnak, sőt, általában a fehérlisztre)... Simán lehet sokat bevinni.


De sok kristálycukor mellett is lefogyhatsz, csak nem előnyös s nehezebb.


Hogy ettél csak fehérjét? S mennyit? Mert ez koplalás vagy fehérjemérgezés így... Normális ember nem eszik így.


Én egész normálisan ettem, szénhidrátosan is, ketogén diétában is, semmitől nem lettem se zsíros, se löttyedt, még akkor sem, amikor nem mozogtam, csak fogytam. Miért is lettem volna? Megadtam a testemnek, amire szüksége volt. Nem kezdtem el egyoldalúan táplálkozni vagy koplalni sosem.

2016. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet enni mindent. Csak az arányokra kell odafigyelni. Ha pl. eddig túlzottan sok édességet, cukros italokat, csak péksütiket fogyasztottál, akkor ezen változtatni kell. De ez nem azt jelenti, hogy semmit sem ehetsz.

Sőt! Az az egészséges, ha valaki mindenfélét eszik. Minden olyan diéta, ami szélsőséges, nem jó, és nem is fenntartható.

2016. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen már én is rájöttem,hogy mindent szabd enni.csak régen hülye naiv voltam,és elhittem,hogy csak fehérjét szabad enni.és olyan undoritóan néztem,ki hogy az valami borzalmas.rosszabbul,mint előtte.

mióta mindent eszek,csak mértékkel szép alakom lett.

2016. nov. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!