Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez az alak? (-kép-)

Milyen ez az alak? (-kép-)

Figyelt kérdés

Én nem érzem magamnak elég vékonynak. Valahogy nagydarabnak érzem magam. 180 cm magas vagyok és 15 éves. a súlyom pedig most 67 kg. Ugyehogy rengeteg? Én komolyan már kezdek depressziós lenni, mert régebben kevesebb voltam. sőt 60 kg san ( kicsit alacsonyabb voltam és 13 éves) de modellkedtem is. Nektek mi a véleményetek az alakomrol?


[link]


2010. ápr. 28. 16:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a kezedet miért takartad ki?
2010. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
Szerintem is teljesen rendben van, már csak tökéletesíteni lehet egy kis sporttal. De azt ne hagyd figyelmen kívül, hogy nagyon magas vagy, és ahhoz mérve nem számít soknak a súlyod! :)
2010. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Hosszú a hajam, ami rá lógott, És azalapján nagyon felismerhető vagyok. Nagyonis :D .


Az a tervem hogy körübelül 5 kg leadok, Hogy megnyugodjak " lelkileg". Na de hogy. ha nem fogyok? Bár valószinüleg tulsokat jkajálok tul keveset mozgok.

2010. ápr. 28. 17:13
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem vagy kövér, de semmi izom nincs rajtad. Olyan egyenetlen a tested. Sportolj.
2010. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Az esztétikus testalkatot az izomzat határozza meg.Te nem vagy izmos. Azért érzed magadat nagynak, mert hájas vagy, annak ellenére, hogy nem vagy kórosan elhízott.


Ez valszeg a helytelen életmód eredménye, tömegjelenség. A fogyás nem megoldás. ha fogysz 5 kilót, akkor sem fogsz jobban kinézni, és nem fogod magadat jobban érezni sem. Egyébként azért nem fogysz, mert izom híján nincs a testedben olyan szövet, ami a rád lerakódott zsírt elégetné.


Keress valami sportot, amit élvezel, és viszonylag intenzíven tudod végezni. küzdősport, funkcionális fitness, stb.

2010. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
nekem nem tűnsz kövérnek inkább felpuffadtnak tűnik a hasad, nem iszol sok szénsavasat?
2010. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
Nemáááár! :D Nekem is hasonló az alakom, mint neked, de én tökre úgy voltam, hogy vékony vagyok. :DD
2010. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
én 171 cm-esen vagyok 67 kg (vagyis voltam húsvét után, azóta nem mértem magam) mondjuk nálad jóval izmosabb is vagyok. de szerintem nem vagy kövér, csak a pocid olyan tél utáni :D tényleg sportolj valamit, járj futni, és ha a problémás területeket betekered celofánnal akkor hamarabb veszed észre az eredményt! hajrá
2010. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak a futást ne. Miért van az, hogy mindenki a futásstól reméli a jó külalakot?


http://www.youtube.com/watch?v=f-Fep8qep7o&feature=player_em..

2010. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, eltudnád mondani, miről szól a videó? Franciát tanultam. :)
2010. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!