Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez az alak? (-kép-)

Milyen ez az alak? (-kép-)

Figyelt kérdés

Én nem érzem magamnak elég vékonynak. Valahogy nagydarabnak érzem magam. 180 cm magas vagyok és 15 éves. a súlyom pedig most 67 kg. Ugyehogy rengeteg? Én komolyan már kezdek depressziós lenni, mert régebben kevesebb voltam. sőt 60 kg san ( kicsit alacsonyabb voltam és 13 éves) de modellkedtem is. Nektek mi a véleményetek az alakomrol?


[link]


2010. ápr. 28. 16:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sportolj! Nem kövér vagy, hanem formád nincs. Könnyen orvosolható mozgással.
2010. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
52%

Igen, mint már sokan mondták : SPORTOLJ!!!

Ne legyél depressziós, NEM VAGY KÖVÉR!Egyszerűen csak nincsen formád...Ezért sportolj!Legyen rajtad izom, mert csak úgy lesz jó alakod!Ne sértődj meg : Nem vagy kövér, de az alakod egy 55 éves asszonyéra emlékeztet...

2010. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Szerintem egyaltalan nem vagy kover:D sőt irigylem a combjaidat mert olyan karcsuak.En is olyat szeretnék.Milyen gyakorlatokat vegzel belso meg külső combra??Nem tudnal valami jó tippet adni légyszi??
2010. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem gyönyörű alakod van. Egy dolgon változtass csak. Az oldalad nem elég íves. Úgy értem a derekad vastag egybe, alig van íve, az nem túl nőies. Végezz esténként felüléseket és szép lesz egy hónap múlva.


Azt viszont megjegyezném, hogy gyermek korod ellenére olyan 20-25 éves női alakod van. Húha. Mai gyerekek.

2010. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Utolsó. Nagyon köszönöm a választ, Tényleg :) Lehet igazad is van.

Utolsó elötti.

Van itthon Leg-Magic ünk. NéhA rááálok. Az egész jó. Mondjuk szinte 0 amennyit én hazsnálom.De jó kis cucc, az biztos.

2010. máj. 5. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!