Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy amióta...

Miért van az hogy amióta fogyózok (vasárnap kezdtem) kevesebbet eszek és többetmozgok azóta több kg vagyok? :O Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap 40 percet futottam és vasárnap 45 msotmeg 46 kg vagyok:S
2010. ápr. 28. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hány cm, mit eszel? és miből gondolod, hogy egy kg számít ...reggel is kevesebb a tömeged, mint este, akár 2 kg-mal is...
2010. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de mindkét mérés este történt

164cm/55kg

egy nap 1400 kcal körül eszekés heti 4x 40percet mozgok. azaz eddig 3x 40 percet csin vasárnap óta

2010. ápr. 28. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet h izmosodsz...
2010. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
AKkor ha nem mozognék előbb fogynék?
2010. ápr. 28. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
nem az számit hogy hány kg v agy hanem h hogy nézel ki,ha a tested változik azt látod magadon!
2010. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te most komolyan... 3 nap telt el... Most írjam azt, hogy egy liter húgy, vagy egy nagy rakás szar simán van egy kiló??? :D Hagyjuk már ezt a naponta méregetést. Tükör nincs? Abba nézegesd magad heti egyszer... A mérleget meg hanyagold.
2010. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez normális. Viszont ne felejts el néha egy-egy nap szünetet hagyni, kell a szervezetnek a regenerálódás.


Amikor hosszabb szünetek után hirtelen újra sportolni kezdek, én is így járok :) Ez inkább jó jelnek vehető, mivel valószínűleg eredményes amit csinálsz, az izmaid "bedurrannak" a megterheléstől. Az első egy-két héten az is lehet, hogy a nadrág is nehezebben jön fel rád és kicsit szélesebbnek látod magad a tükörben. De ahogy írták már előttem, három nap után ne várj csodát, kell néhány hónap, hogy látványos legyen a változás :)

2010. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 maundrel ***** válasza:
centivel is mérd magad ne csak mérleggel, és csak hetente egyszer, ne naponta......
2010. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!