Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fpgyhatnék úgy, hogy...

Hogyan fpgyhatnék úgy, hogy ne ereszkedjen meg a mellem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, nincsenek megereszkedve a melleim, merevítő nélküli melltartót is elég hordanom. Nem vagyok hipochonder, de fennáll a gyanú, hogy inzulinrezisztenciám van. Erre a szénhidrátcsökkentett diétát javasolják, ha jól tudom, és ez sokaknál állítóéag gyors fogyást eredményez. Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan fogyhatnék úgy, hogy ne ereszkedjenek meg a melleim? Fokozatosan iktassam be az étrendembe az új dolgokat? Vannak erre valamilyen gyakorlatok?
2016. nov. 11. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:

* fogyhatnék

A gyakorlatok alatt tornagyakorlatokat értek.

2016. nov. 11. 15:46
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a gépelési hibákért.
2016. nov. 11. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te nem tudod kontrollalni, a genetikad szabja meg. Az emlo nagy resze zsirbol all, ha fogysz, akkor az emlo zsirszovetebol is fogyni fogsz. Mennyire fog megereszkedni? Ez attol is fugg, most mekkora, es mennyit akarsz fogyni.


Sajnos nekem epp most kellett raszannom magam mellfelvarrasra, mert annyira kifogytam a mellembol (nekem nagy volt fogyas elott), hogy nagyon nem allnak mar jol. Pedig sportolassal fogytam, nem koplalassal.

2016. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Genetika, de persze ne fogyj gyorsan. Egyél eleget. Gondolom, olyan vészesen azért nem kell levinned a szénhidrátot, hogy durván leessen a beviteled normális fehérje- és zsírbevitel mellett. Ha aktív vagy vagy gyors az anyagcseréd s mégis, akkor remélem, bírod a zsírt, mert akkor azt kell emelni. Bár nem hinném, hogy nagyon, de vannak extra érzékeny emberek, akik egy tojást vagy egy marék mogyorót is túl zsírosnak tartanak s nincsenek tőle jól allergia nélkül sem.


Van, akinek a fokozatosság jó az étrendváltoztatásban, van, akinek a durva váltás. Ha nem tudod, te hova tartozol, a fokozatosságot ajánlom.


Mégis, mennyi ch-t eszel s mennyire kéne levinned? Inzulinrezisztenciánál sem szoktak durván alacsony értéket mondani, bár sokaknak az lenne a jó ötlet... De sokaknak nem.

2016. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!