Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-nak "kell" lennem ha...

Hány kg-nak "kell" lennem ha 183 cm magas vagyok és lány? Nem akarok topmodell alkatot hanem elfogadhatót. Nemakarok anorexiásnak tűnni. Most 86 kg vagyok, fogytam 15 kg-t. Mennyit kell még kb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 22:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én 74 vagyok 165 centihez, én 81-ről indultam, a BMI szerint max 68 lehetnék, kb ennyit szeretnék elérni, mivel ennél lejjebb úgysem tudok menni (terhesség előtt se voltam 69 alatt már kb 9 éve.)

Eszerint neked a max súly 83 kg, de nem ismerjük az alkatodat, egyébként sztem 80 a magasságodhoz egyáltalán nem lenne sok.

2010. máj. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszi neked is a választ.A testalkatom elég erős,ill. a csontjaim.Ha elkezdek edzeni súlyokkal pár alkalom után nagyon elkezdek izmosodni.Hamar látszik az eredmény.Mióta kiírtam ezt a kérdést megint fogytam,kg-ban is látszik de inkább a ruháimon észlelem.A kg nagyon lassan megy már le :(Picit meg is vagyok ijedve.
2010. máj. 20. 07:57
 23/23 anonim ***** válasza:
én is 183 vagyok de fiú. én most csak olyan 62 kiló vagyok de izmos is vagyok. oké nincs rajtam felesleg de tényleg nem nézek ki rosszul, látszik simán 6 kocka a hasamon mind kemény, van egy kis mellizomom az is nagyon kemény ha befeszítem egész jó bicepsz, váll stb. ha nagyon izmos lennék úgy tényleg nagyon akkor is olyan 70 kg lehetnék sztem.. hát fura :D
2012. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!