Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék és karcsúsodn...

Fogyni szeretnék és karcsúsodni? HELP

Figyelt kérdés

150 cm vagyok és 47 kiló.Tök jó pólókat kaptam,de nem tudom hordani mert olyan hurkás a hasam hogy már undi.Hasamról,hátalmról,és az oldalamról akarok fogyni.

Vastag a combom és a fenekem is.Hogyan adhatnám le a felesleget??Valaki nem akar velem együtt fogyózni?Segítsetek


2010. ápr. 29. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
futás, úszás, bringa...bár én egy 150/47-es nőről nem tudom elképzelni, hogy fogynia kéne - dobjál már egy képet
2010. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
160cm vagyok 49 kiló és nekem is a hasamon van felesleg. szóval én elhiszem hogy nálad is lehet. sokat kell sportolni és mellé diétázni.én is most ezt csinálom hogy nyárra formában legyek.
2010. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hullahoppkarikázz:)nekem bevált

combra és fenékre: rubint réka gyakorlatok

2010. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia! Én régebben sokat futottam, és leginkább "bemelegítő", egyszerű mozgásokat végeztem, és ezek mellett keveset ettem... Nagyon jól bevált. Sajnos mostanában nem dicsekedhetek, mert szörnyű, de elszállt az akaraterőm, már nekem is fogynom kéne...:/

Szerintem az ugrókötelezés is nagyon jó lenne! Egyébként hány kilóra szeretnél fogyni? Ha gondolod, fogyózhatunk "együtt" :)

2010. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az előző vagyok :) Csak annyit, hogy ha tényleg érdekelne az együtt fogyózás, írj vissza, majd beszélünk emailen vagy valami... :)
2010. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Érdekelne az együtt fogyózás!!:D
2010. máj. 2. 21:30
 7/9 anonim válasza:
Szia!:) Hát akkor... emailen megbeszéljük, vagy valami? Nem is tudom, hogy kezdjünk neki. Nemsokára el kéne... Ma aerobikozni fogok :D
2010. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor küldj egy e-mailt.:D
2010. máj. 4. 20:19
 9/9 anonim válasza:

okés, de nem tudom az email címedet :D az enyém darline@freemail.hu

Írj nyugodtan :)

2010. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!