Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jo ez a fogyokuras mposzer?...

Jo ez a fogyokuras mposzer? Min valtoztassak?

Figyelt kérdés

Nos, belevagok a fogyokuraba! 75kg vagyok es meguntam a ok csufolodast es a legnagyobb baj hogy magamnak sem felelek meg.

Leirnam hogy mit ennek.. de elobb tisztazom hogy kis faluban elek es nincs penzunk folyton csirkemellre a halat nemszeretem es egyebkent is szerintem mindent lehet enni csak MERTEKKEL (kenyeret tesztat teljesen elhagyom)

Szoval

Reggeli:kefir fel zsomelvel

Tizorai/ebed: 3ig suloba vagyok, nem vagyok menzas szendvicsen kivul mast nemnagyon birok vinni igyhogy 2zsomle vagy 1 zsomle es egy gyumolcs pl banan

Ha hazaertem barmi amit anya fozott cdak feleadag

Uzsonna:puffasztottrizs

Vacsora: rantotta/gyumolcs/kefir fel zsonelvel

14/L/73kg/161cm

Koszonom! Bunkok kimeljenek:)



2016. nov. 20. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvass utána a fehérjének (mennyi kell, miben van). Nem kell csirkemell ahhoz, hogy ne szénhidrátot egyél szénhidráttal. A rántotta az egyetlen fehérjedús étel, illetve a bármiben is lehet, ez attól függ, ugye.

A kenyeret nem hagyod el teljesen, hisz azt eszed. Hogy zsemlének vagy kiflinek hívod, az sokat nem változtat rajta, szinte teljesen ugyanaz. Nem is kötnék bele, de nagyon arra alapozol s nem írod, hogy mellé ennél tojást, húst, sajtot...

2016. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A zsomle ugyanolyan gyorsan felszivodo szenhidrat mint a kenyer...

Gyumolcsben sok a cukor az egeszseges taplalkozas resze napi 1 db.a banan a legcukrosabb azt pont el kellene hagyni dietaban..dietaban az egeszseges keretek miatt zold alma,bogyos gyumolcs illesztheto a nap elso feleben,semmikepp sem este!!! Lehetoleg ebes elott.

Reggelizz natur joghurtot egy kis gyumolccsel,suliba vigyel olajos magvakat fott zabpehellyel(nem szeretni kell megszokni es megenni a valtozashoz elszantsag kell) ebedre egyel zoldseges dolgokat a sima salata nem nagy muveszet egeszitsd ki a kevesbe jo anyaukad altl keszitrtt kajaval..a nap masodik szakaszaban turot lehet enni pl vacsinak..kozbe beszursz egy rantottat ket tojasbol uzsira...egy natur joghurt kb 80ft per kicsi doboz barmikor olcson is kivotelezheted ha ugy adodik egy kis gyumivel vagy magvakkal...ha ugy adodik husit is fogyassz...ez egy kiegyensulyozott taplalkozas szval reggelire egy szelet kenyer kis turokremmel (turo keverve natur joghurttal)siman mehet pl suliba gyumolcs ebes adott este kis rantotta es le is tudtad a napot vacsira is vmi szenhidratmenteset

2016. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak annyit írok, hogy úgy az egész rossz. Min változtass? Mindenen! Teljesen rossz, nem étrend ez. A másik pedig: "kenyeret tesztat teljesen elhagyom" - aztán az "étrended" csupa pékáru! A zsemle sem jobb a kenyérnél. az meg hogy fele adagokat eszel, az önmagában semmit nem jelent, attól még ehetsz rosszul, és sajnos eszel is.


Sajnos ha nem nézel utána az alap dolgoknak, csak szenvedés lesz, fogyás pedig nem.

2016. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A banánnal nincs baj, délután és este sem, ez azért nem így működik. Csak ne vigyük túlzásba, persze (legfeljebb alkalmilag s ha tudjuk, mit csinálunk s általában nem a fogyást hozó napokhoz illik). 1 szem banán a suliban az nem vészes.

Joghurtot pont nem ajánlanék, abban nincs kb. semmi. Akkor inkább zöldség, ha térfogat kell, de ha valaki joghurtot akar, egyen, bajt nem látok benne, csak az nem igazán étel, kell valami más is.

2016. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem jó, ahogy már feljebb írták, DE. Mivel odafigyelsz arra, hogy mit és mennyit eszel (és remélhetően kevesebbet, mint eddig), kezdetnek jó lesz. Megtanulod kontrollálni az étkezésed. Közben olvasgass utána, hogy mi a helyes étrend, beszéld meg anyukáddal, hogy mi fér bele a családi költségvetésbe. Tesiórán legyél aktív, ne lazsáld el a mozgást. Szép, hogy elkezdted és változtatni akarsz. Hajrá 😃
2016. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézz lowcarb-high fat diétákat, azzal jól is laksz, és fogysz is. ;) Az edzés pedig mindenképp kell!

(a rizs egyébként az egyik legjobb hízlaló cucc, amit enni tudsz)

2016. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!