Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 nap alatt fogytam egy fel...

5 nap alatt fogytam egy fel kilot! Zoldseget eszem iaurtot, gyumolcsot,1 szelet kenyeret neha, tojast! Szerintetek ez jo dietanak? Vagy meg mit kene ennem?

Figyelt kérdés

2016. nov. 21. 11:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kène egy rendes étrend esetleg, nem csak ùgy fèl informàciòkat összevàlogatva enni. olvasd el a sàrga kapszulát.
2016. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
engem nem erdekel semmilyen kapszula ,en a kerdesre a valasz erdekel !!!!
2016. nov. 21. 11:54
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A fél kilót centiméterrel mérted, vagy mérleggel? A fogyás eredményességét centivel érdemes mérni elsősorban.

Fél kiló nem fogyás. Miért nem jó a mérleg? Csak két dolog sok egyéb közül:

- a víz eldobása kisebb súlyt eredményez, de a lerakódott zsír változatlan;

- van bennünk néhány méter bél, ami nem üres. Még vécézés után sem ürül ki teljesen. Nyilván nem jön össze a bélsárból 8-10 kiló, de a pillanatnyi mennyisége nem ismert.

2016. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A sárga kapszula egy könyv....

Ez nem étrend, ez semmi. Jóformán éhezel.

2016. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit kellene enned? Erre nem lehet felelni.

Erre igen: Milyen a jó fogyókúra? Olyan nem létezik.


Általában véve egészséges ember számára a mozgás mellett a könnyű vegyes táplálkozás a helyes.

Minden kúra bukásra van ítélve azért, mert kampányszerű, s lemondásérzettel párosul.

Nem lehet egy életen át diétézni, de még rövidebb terminus alatt sem.

Úgy kell alakítani az életvitelt, hogy örömöd leljed abban, hogy létezel! A sanyargatás járhat átmeneti súlycsökkenéssel, de nem tudod tartani sokáig.


Mozogj rendszeresen, ha lehet, akkor valami sportot űzz. Ha nem lehet, akkor sétálj, lépcsőzz, stb.

Ha csökkenteni akarod a súlyodat, akkor a könnyű vegyes táplálkozásodat alakítsd úgy, hogy a bevitt energia kevesebb legyen, mint amennyit elégetsz.

Súlytartáshoz már lehet egálban.

És újra írom: Ne legyen ez kényszer! Úgy alakítsd az étkezést, hogy soha ne legyél éhes, s szívesen fogyasszál el mindent.

2016. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A sarga kapszula egy könyv!!!!!!!!!!!! Olvasd el azt és az alapjàn, ha nem vagy retardàlt, össze tudsz rakni magadnak egy tàpanyagdùs ètrendet! Mert ami neked most van az egy nagy semmi.
2016. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mégis konkrétan mit eszel és mennyit? Mert lehet, hogy sok kalóriát eszel, azért mert te egészségesnek gondolod, amit eszel, még lehet benne sok kalória. Pl. cukros joghurtok, sok gyümölcs.

Kéne enni pl. húst, meg normális ételeket. Mert ez semmi. Egy-egy gyümölcs vagy joghurt néha jó nasi helyett, de az nem egy normális főétkezés. Ha nem gyümölccsel akarod pótolni a főétkezéseket, pl. megeszel 3 kg gyümölcsöt, hogy ne legyél éhes, az sem jó.

2016. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*Ha gyümölccsel akarod pótolni ...
2016. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az étrended nem a legjobb. Ahogy olvasom annyit eszel ami már lényegében éheztetés. Én reggelire rántottát eszek, ebédre csirkemell vagy hal rizzsel vagy zöldséggel. Vacsira főtt tojást. Tízóraira eszek egy almát vagy főtt tojást, uzsonnára ledig répát szoktam. Rendes adagot eszek mindenből. És így ezzel meg sportal fogytam 3 nap alatt egy kilót, és most is kb 3 4 amíg le megy rólam egy. Nem nagyon kell megvonnod magadtól semmi.
2016. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha yoyo efekt a célod, akkor tökéletes, ha nem, akkor meg kellene tanulnod a táplálkozás alapjait...
2016. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!