Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 nap alatt fogytam egy fel...

5 nap alatt fogytam egy fel kilot! Zoldseget eszem iaurtot, gyumolcsot,1 szelet kenyeret neha, tojast! Szerintetek ez jo dietanak? Vagy meg mit kene ennem?

Figyelt kérdés

2016. nov. 21. 11:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Öt nap alatt 1/2 kg testsúly vesztésről még nem lehet azt mondani, hogy fogyás, mert a belek kiürülése is okozhat ekkora változást. Önmagában az "éhezés" nem igazán sikeres, ha kifejezetten fogyókúráról van szó. Ugyanis ahhoz, hogy a raktározott zsír égjen el, ahhoz bizony fokozni kell a zsírszövetekben végbemenő oxidációt azzal, hogy fokozott testmozgással javítjuk a szövetek vérellátását.
2016. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom a fentiekből, mit eszel, bár kétlem, hogy sok tojást... Más fehérjeforrásod pedig nemigen van, esetleg a zöldségben lehet még jelentős mennyiség, ha fehérjedús zöldséget eszel sokat.

De mennyiségek nélkül nem tudhatom, mennyire rosszul vagy jól eszel.

Azért valami tuti hiányzik így... Némi olajos maggal jobban nézne ki, a kenyér mondjuk felesleges s inkább ennék zabot, ha már gabona kell, de jó mennyiségekkel azért egész tápanyagdús a fenti. Amihez persze sok tojás kell. Ha ez nem szimpatikus, keress valami más fehérjeforrást is.


Fél kiló fogyást nem tudsz mérni. Nekem 2 nap alatt +3 kg lett, most 2 nap alatt le is fog menni, miközben az izom- és zsírmennyiségem jóformán semmit nem változik... OK, épp most volt egy evős hétvége, de azonos táplálkozásnál is ingadozik a testsúly, 1-2 kilót semmiség vízben visszatartani vagy elengedni.

2016. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
A srga kapszula egy konyv cime te szerencsetlen
2016. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%

A srga kapszula egy konyv cime te szerencsetlen - egyrészt te vagy a harmadik, vagy a negyedik, aki erről tájékoztatja.

elég tapló módon. Kötelező minden könyvet ismernie?

Én könyvkiadóban dolgozom, de nem is hallottam róla. Miért is kellett volna tudnom a létezéséről.

A félreértés viszont kódolva volt.

Nem lett volna jobb azt írni, hogy olvasd el A sárga 8akpszula című könyvet erről?

2016. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
A szövegértelmezés nem az erősséged könyvárus. Az első válaszban ott van, hogy olvassa el.
2016. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%
És az mi? Betű csak könyvben van? Lehet újság is, vagy termékismertető, használati útmutató stb. is.
2016. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Beütöd b+ a Googlebe és meglátod. Egyébként meg qrvára mindegy,hogy könyv,újság stb. A lényeg, ami benne van.
2016. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%
Egyetertek Biilder-el. Lehetnenek eletkepesebbek az emberek.
2016. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!