Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hízzak meg gyorsan a...

Hogy hízzak meg gyorsan a verekedéshez?

Figyelt kérdés
Ittvan a nyár a küszöbön, és egyre több az utcai verekedés Budapesten. Magas vagyok (197 cm), de csupán 75 kg, és így nagyon vékonynak látszódom. Hogy tudnék felszedni egy kis súlyt, hogy ne tűnjek könnyű prédának egy esetleges hátbatámadáskor?
2010. ápr. 29. 19:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
sportolj
2010. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
a sportoláson túlvagyok, de már nincs mire gyúrnom :(((
2010. ápr. 29. 19:45
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Na mi van kitört a háború! Ha ilyen vékony alkat vagy, akkor hirtelen nem tudsz felszedni olyan mennyiséget, hogy vastagabbnak látszódjál! Én szívesen átadnék 20 kilót, mert én 178 cm vagyok és 98 kiló. Egyél rendesen és mozogj!

Én megígérem, hogy nem támadlak hátba.

2010. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy ám, ígyis úgyis belédkötnek. Szóval az ilyen utcai verekedések nem kinézetre mennek. Ha odamennek 6-an úgyis ba..hatod. Ismerősöm is kb ilyen magas, talán testsúlyba kicsit több, tavaly vmi 4 cigány összeverte. Másik ismerősöm, 70 kg, MMA-zik, amikor belékötöttek csak 1 embert ütött le, a többi már nem kért belőle.
2010. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

én arra gondoltam, hogy ha tömegesen esnek nekem, az összesnek kiszúrom a szemét pl a kulcscsomómmal ami a zsebemben van, vagy nekivágom a fejét a falnak, és agresszívan addig verem, amíg már nem mozog. Ha négyen vagy hatan jönnek ellenem, akkor még üvöltenék is mellette.


Életösztön.

2010. ápr. 29. 20:15
 6/30 anonim ***** válasza:
70%

Ne aggódj!

Ha vernek majd meghízol,mert majd kövérre vernek!

2010. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező! Egy pszichiáter nem ártana. Konzultálj egy pszichiáterrel, amíg nem késő! Komolyan. Vannak segítő emberek. Meggyógyulhatsz.
2010. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

20:44


ha a fizetésed a zsebedben lenne, és fényes nappal bankból kijövet leütnek, te mit csinálnál?

2010. ápr. 29. 20:54
 9/30 anonim ***** válasza:
63%

:DDDD Sírok a röhögéstől. Ezt a kérdező nem gondolhatta komolyan. Ilyeneket leírni :DDD tejóisten, ez egy humorista! "Ittvan a nyár a küszöbön, és egyre több az utcai verekedés Budapesten." :DDDDDDDD "üvöltene" is közben :DDDDD ..... ez kész!

Kérdező ha te ezeket komolyan gondoltad akkor tényleg nagy baj van a fejeddel. Amúgy meg az egészet megspórolod ha megtanulsz futni.

2010. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20:44-es vagyok. Én ebben a helyzetben összerogynék. Viszont a rabló se járna jól velem, mert én pár forintnál többet nem hordok magamnál.
2010. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!