Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy elméleti kérdés: Ha...

Egy elméleti kérdés: Ha valaki egy héten keresztül minden nap +7000 kcalt eszik utána pedig ugyanannyit eszik mint szokott az 7 kg zsír?

Figyelt kérdés

2016. nov. 21. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez legfeljebb a tömött libákra igaz. Napi 7000 kcal olyan mennyiségű ételben van, amit egy átlagos gyomor nem bír befogadni, hányás, rosszullét, gyomorhurut stb. lesz belőle.
2016. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mert biztosan nem tudja ilyen iramaban felhasználni az extra kiált szóval egy része távozni fog főleg ha csak egy hétről van szó es előtte mondjuk csak 2000-2500 standard étrendeten volt a delikvens.
2016. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kizárt. Ez sok étel, erőltetett menetben végigmegy (ha nem hányja ki az ember. én tudok enni, sokat és hosszútávon, de napi 9000 kcalt szerintem önvédelemből automatikusan kihánynék), képtelen rendesen felszívódni s eltárolódni a tápanyag.

Kísérleteztek már emberek ilyesmikkel s nem igazán híztak, persze biztos van, aki igen, de nem annyit, amennyit a számok alapján "kellene".

2016. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ooo elso, 180 kilos koromban gond nelkul bevittem 6 ezer kcalt, es voltak napok mimor megvolt a 7 is. Eleinte orvosi felugyelettel fogytam, es voltak a csoportban, akik tobbet ettek nalam.
2016. nov. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!