Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás ételeket...

Milyen fogyókúrás ételeket ajánlatok?

Figyelt kérdés

reggelire,ebédre,vacsorára ?

Ti mit szoktatok enni ?



2016. nov. 22. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem létezik fogyókúrás étel...

Ha több kcal-t fogyasztasz, mint amit a szervezeted felhasznál, akkor hízol, ha kevesebbet, akkor meg fogysz... egyél akár haribo macit mekis kajával vagy cézár salátát, almával..

2016. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mai kajám:

reggeli: tojásturmix 2 tojásból

tízórai: 1 nagy körte, 3 szárított füge

ebéd: 1 tányér húsleveslé, csirkepörköltből egy comb, egy kis szelet bőrös csülök, párolt zöldségek (répa, borsó, zöldbab)

uzsonna: 1 datolyaszilva, 1 mandarin, kávé

Vacsorára szerintem megint csirkepörköltet eszek nyers zöldségekkel (uborka, paradicsom, paprika, avokádó), de lehet, hogy csinálok még desszertnek egy kis sütőtök-alma pürét.

Mielőtt még valaki hülyének nézne, ilyen ételekkel fogytam 18 kilót, most "súlyt tartok".

2016. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, neked mi a jó... Én rengeteg földimogyorót eszem mostanság (többnyire kis kókuszzsírral keverve, bonbonként), szintén sok tojást és sütit, de nem mindenkinek ez a jó irány, természetesen.


Kinek mi a fogyókúrás étel. Nekem az, ami kalória-, fehérje-, zsírdús és extrém szénhidrátszegény. A többi tényező nagyon keveset számít. De hogy a te stílusod milyen, mi laktat, mi ízlik, mit bírsz...? Nem tudhatom.

S aki kifejezetten nem nagyétű, az bármivel könnyen fogyhat. Nekem apait-anyait be kell vetni. Egy kis zab vagy alma és garantáltan nem fogyok aznap... Míg ez sokaknak pont hogy jó.

2016. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!