Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kényszerevésből kiút?

Kényszerevésből kiút?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik kényszercselekvés felvétele. Amikor zabálhatnékod van, előveszed az ugrálóköteled és 8 percet nyomod. Pár nap és nem lesz kedved kényszerevésre gondolni.
2016. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Ki kényszerít, hogy egyél?

Látom, hogy manapság roppant divatos pszichés betegnek lenni, de hogy már a kajálást is az elmebaj számlájára írjuk, csak ne kelljen felelősséget vállalni érte, lányok... ez már túlzás.


De hogy tanácsot is adjak, egyél mindig tükör előtt. Nézd hogyan lapátolod az ételt, nézd mit teszel magaddal, nézd hogyan hízlalod magad. Amint felfogod, hogy te vagy a felelős a külsődért, valószínűleg lesz akaraterőd változtatni.

2016. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy lány? Múltkor egy srác írt, hogy állandóan tekergeti a haját és már őt zavarja.
2016. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
#2! Annyira bunko vagy. Legyen egyszer psziches betegseged, es meglatod majd, hogy milyen rossz, es mennyi hozzad hasonlo, gunyolodo taho van, aki meg beled is rug, amikor megertesre van szukseged.
2016. nov. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2-essel egyébként egyetértek, ugyanakkor nem egy 20 perces litániát olvastunk, ami arról szól, hogy "jaj, szegény én, pszichés beteg vagyok, nem én tehetek arról, amit csinálok, sajnáljatok és vigasztaljatok"... A kérdező tudja, h kényszeresen eszik, és tanácsot/tippet kért ez ellen. Ennyi. Amiről 2-es beszél, létező jelenség, de itt most nem áll fenn.
2016. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!