Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15/f vagyok 15-20 kiló tulsúly...

15/f vagyok 15-20 kiló tulsúlyal. Nem tudok lefogyni. Ötletek?

Figyelt kérdés
Napi szinten sportolok ( az iskolai testnevelés órákon kivül is ) és figyelek a kajára is. Ráadásként azt se nagyon lehet mondani, hogy meg kéne erősödnöm a testsúlyomhoz mivel ( mindenféle beképzelős dumákat mellőzve ) elég erős vagyok. 1 perc alatt csináltam már 60-nál TÖBB felülést, 4 kilométert le tudok sprintelni stb. Szerintettek hogyan lehetne lefogynom?

2016. nov. 22. 21:20
 1/4 anonim válasza:
Gyors az emésztésed ez mostanában gyakori az ilyenek hajlamosak meghízni. A TANÁCS:mindig úgy egyél hogy ne legyél tele de ne is legyél éhes ebédre pl egy icipicit hogy azt mondhasd ,,ettem" LÉNYEG: inkabb maradj éhes egy picit mint tele remélem segíthettem
2016. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Azért a egyperces 60 felülést meg a 4km SPRINTET megnézném. A kajára mindenképp ránéznék mert ha azt jól csinálod ilyen intenzitás mellett igen nagy eredményt kéne hoznia, próbáld 100 gramm alá vinni a napi szénhidrátot és kardiózz minél többet.

Erre találsz konkrét edzéstervet meg étrendet, ha jól csinálod és mindent betartasz akkor ALKATTÓL FÜGGETLENÜL heti 2kg-től meg kell h szabadulj...

2016. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont hogy rosszul csinálná, ha heti 2 kiló lemenne. Napi 2000 kcal deficit elég extrém, én félteném az izmaimat, a józan eszemet, az erőmet és sok mást... Heti 1 kiló is elég gyors fogyás, de annak még akad realitása (már akinek).


Kérdező, ha nem fogysz, akkor bizonyára sokat eszel...

2016. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tuti, hogy nem eszek sokat mert vacsorázni nem is nagyon szoktam. A reggelim általában egy alma, vagy egy zsömle felvágottal, ebédre meg rendesen eszek.
2016. nov. 23. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!